Cetelem bubbles
Cetelem bubbles

Úver Cetelem očami detí

V novootvorenej pobočke, na Kuzmányho ulici 20 v Žiline, vystavila spoločnosť CETELEM SLOVENSKO výtvarné práce žiakov Základnej školy na ul. Romualda Zaymusa v Žiline.

Úlohou detí bolo výtvarne znázorniť, ako úver pomáha ľuďom v bežnom živote. Ako úver mala vystupovať zelená postavička, ktorú spoločnosť Cetelem využíva vo svojej marketingovej komunikácii. „Keďže žiaci prejavili veľkú dávku kreativity a niektoré kresby sú skutočnou inšpiráciou pre náš marketingový tím, podobnú akciu určite zopakujeme aj v budúcnosti“, dodáva Andrea Trebuľová, hovorkyňa spoločnosti Cetelem.

Ako odmenu darovala spoločnosť Cetelem škole finančný dar vo výške 20 000 Sk na zakúpenie zariadenia do odbornej učebne prírodovedných predmetov. Žiakov tiež potešilo päťdesiat plyšových verzií postavičky, ktorá stelesňuje úver Cetelem.

Cetelem je členom bankovej skupiny BNP Paribas, ktorá sa zaraďuje medzi päť najsilnejších bánk sveta. Na Slovensku poskytuje produkty nákup na splátky, osobné pôžičky a je významným emitentom kreditných kariet. Nová pobočka ponúka obyvateľom Žiliny a okolia možnosť komfortného vybavenia pôžičiek.

Kontaktné údaje:
Andrea Trebuľová
Hovorkyňa
andrea.trebulova@cetelem.sk
02/593 42 701