Cetelem bubbles
Cetelem bubbles

Pôžičky cez Internet

Rozsah tovarov a služieb, ktoré sú dostupné cez Internet neustále rastie. Tomuto trendu sa nevyhla ani oblasť financií. Slovenskí používatelia Internetu už niekoľko rokov využívajú pohodlný prístup k svojmu bankovému účtu cez elektronické bankovníctvo. Ak si však chceli vybaviť napríklad spotrebný úver, nezaobišli sa bez návštevy banky. V súčasnosti však svitá na lepšie časy aj v tejto oblasti.

„Ak potrebujete peniaze na prefinancovanie svojich plánov, nemáte času nazvyš, nechce sa vám odpovedať na hromadu otázok a vypĺňať siahodlhé formuláre, riešenie predstavuje webstránka www.onlinepozicka.sk“, odporúča Ján Stareček, špecialista pre ONLINE služby spoločnosti Cetelem. Uvedená stránka umožňuje kompletné vybavenie pôžičky cez Internet z pohodlia vášho domova alebo pri šálke kávy vo vašej kancelárii.
Stránku prevádzkuje spoločnosť CETELEM SLOVENSKO a.s., ktorá ako prvá na Slovensku uvádza na trh nový produkt v oblasti spotrebných úverov pod názvom ONLINE pôžička.
ONLINE pôžička je určená pre fyzické osoby a nevyžaduje ručiteľa.

Celý proces požiadania o pôžičku je plne automatizovaný a rozvrhnutý do troch jednoduchých krokov. Žiadateľ má k dispozícii kalkulačku, kde si môže zvoliť výšku úveru, dobu splatnosti a mesačnú splátku, ktorá mu najlepšie vyhovuje.
V ďalšom kroku vyplní jednostránkový formulár a po rekapitulácií údajov svoju žiadosť odošle. Tá je spracovaná automatickým systémom, ktorý poskytne žiadateľovi okamžitý výsledok posúdenia.

V prípade kladného posúdenia si môže žiadateľ vytlačiť zmluvu, príp. o to požiada Cetelem a spolu s požadovanými dokladmi ju zašle na adresu spoločnosti. Po posúdení dokladov je požadovaná výška ONLINE pôžičky financovaná na účet klienta. Komfort vybavenia dopĺňajú odpovede emailom a SMS, vďaka čomu má žiadateľ prehľad o celom procese vybavenia.

V optimálnom prípade, celý proces od požiadania po poukázanie prostriedkov na účet žiadateľa trvá 3 dni. Okrem komfortu a rýchlosti vybavenia, sú taktiež zaujímavé úrokové sadzby, ktoré začínajú na úrovni 8,9% ročne, v prípade účelových pôžičiek je výška úroku ešte o percento nižšia, dodáva Stareček. Žiadatelia sa tak môžu tešiť na komfortné a pomerne rýchle vybavenie pôžičky za výhodných podmienok.

Navigace Vyhľadávanie
Vyhľadávanie
Klientská zóna