Cetelem bubbles
Cetelem bubbles

Piaty rok na slovenskom trhu

Spoločnosť CETELEM SLOVENSKO a.s., člen finančnej skupiny BNP Paribas, úspešne pôsobí na slovenskom trhu už piaty rok. Je dcérskou spoločnosťou francúzskej banky, CETELEM S.A., ktorá je v Európe lídrom na trhu finančných služieb. Na Slovensku sa Cetelem profiluje ako finančná inštitúcia špecializujúca sa na poskytovanie spotrebiteľských úverov.

Celkový objem spotrebiteľských úverov poskytnutých spoločnosťou CETELEM SLOVENSKO a.s. v roku 2004 dosiahol 2,2 mld. Sk. V porovnaní s predchádzajúcim rokom to predstavuje nárast pri klasických spotrebiteľských úveroch +18% a pri karte Aura +11%. Hrubý zisk spoločnosti v roku 2004 predstavoval 30 mil. Sk.

Pozitívny hospodársky výsledok odzrkadľuje úspešnosť zvolenej obchodnej stratégie orientovanej hlavne na širokú ponuku a výhodnosť produktov.

Priamo v sieti partnerských predajní ponúka širokú škálu úverových produktov, ktoré sa vyznačujú najmä výhodnosťou pre klienta.

Významnou súčasťou portfólia produktov spoločnosti je úverová karta Aura, ktorá svojim držiteľom umožňuje opakované čerpanie peňažnej rezervy formou nákupu v predajni, alebo čerpania hotovosti. V roku 2004 prekročil počet držiteľov karty Aura hranicu 150 000, čím sa spoločnosť zaradila medzi významných vydavateľov úverových kariet. V tomto roku plánuje CETELEM SLOVENSKO a.s. kartu Aura ešte viac zatraktívniť formou pridanej hodnoty, ktorá bude pre jej držiteľov zaujímavým prekvapením.

Novinkou, ktorú Cetelem priniesol v roku 2004 bol produkt Osobná pôžička, ktorá predstavuje účelové a bezúčelové pôžičky až do 400.000 Sk. Zatiaľ je tento produkt určený len pre klientov spoločnosti.

Projektom pre rok 2005 bude rozšírenie možnosti využitia produktu Autoúver na ojazdené autá.

Kontakt:
Ing. Andrea Trebuľová
Marketing
CETELEM SLOVENSKO a.s.
Panenská 7, 812 36 Bratislava
tel.: +421-2-593 42 701
fax.: +421-2-593 42 355

Navigace Vyhľadávanie
Vyhľadávanie
Klientská zóna