Cetelem bubbles
Cetelem bubbles

ONLINE pôžička – novinka na slovenskom trhu!

Od mája 2006 začala spoločnosť CETELEM SLOVENSKO a.s. ako prvá na slovenskom trhu poskytovať produkt Osobná pôžička prostredníctvom nového distribučného kanálu - cez INTERNET.

Len 5 minút!

Priamo na stránke www.cetelem.sk si môže záujemca o Osobnú pôžičku prepočítať splátku podľa svojich predstáv a následne o ňu požiadať. Celý proces nepotrvá dlhšie ako 5 minút. Novinkou je skutočnosť, že výsledok predbežného posúdenia sa žiadateľ dozvedá okamžite. V prípade kladného posúdenia si zmluvu môže vytlačiť, príp. o to požiada Cetelem a spolu s požadovanými dokladmi ju zašle na adresu spoločnosti. Po posúdení dokladov je požadovaná výška ONLINE pôžičky financovaná na účet klienta. Komfort vybavenia dopĺňajú odpovede emailom a SMS, vďaka čomu má žiadateľ prehľad o celom procese vybavenia.

Účelová aj bezúčelová

„Okrem komfortu a rýchlosti vybavenia, ponúkame zaujímavé úrokové sadzby, ktoré začínajú na úrovni 8,9% ročne. V prípade účelových pôžičiek je výška úroku ešte o percento nižšia. Žiadatelia sa tak môžu tešiť na komfortné vybavenie pôžičky priamo zo svojho domova a za výhodných podmienok,“ uvádza Ing. Klaudia Drábiková, členka predstavenstva.

Cetelem prináša inovácie

Cetelem celosvetovo kladie dôraz na vývoj nových riešení, ktoré prinášajú klientom čo najväčšie pohodlie a uspokojenie ich potrieb prostredníctvom úveru. ONLINE pôžičke predchádzala Klientská zóna, ktorá umožňuje prístup k úverovému účtu 24 hodín denne a nákupy na splátky ONLINE v spolupráci s internetovými obchodmi.

Navigace Vyhľadávanie
Vyhľadávanie
Klientská zóna