Cetelem bubbles
Cetelem bubbles

Obľúbené pôžičky od Cetelemu

Od 15. septembra 2008 sa môžeme v televízii, na Internete, v týždenníkoch a na teletexte stretnúť s reklamnou kampaňou úverovej spoločnosti Cetelem Slovensko - na „obľúbené pôžičky“.

Skutočnosť, že Slováci si úverové produkty Cetelem skutočne obľúbili dokazuje až 420 000 spokojných klientov, ktorí k dnešnému dňu služieb spoločnosti využili. Od roku 2000 spoločnosť poskytla viac ako milión spotrebiteľských úverov.

Priemerná výška úveru „obľúbenej“ Pôžičky Cetelem sa pohybuje okolo 130 – 140 tisíc korún, z čoho je zrejmé, že slúži na financovanie väčších projektov. Najobľúbenejší sú bezúčelové pôžičky, ktoré možno použiť na čokoľvek od nákupu spotrebného tovaru, financovania dovolenky, či štúdia v zahraničí. Z účelových úverov sa dlhodobo najväčšej obľube tešia pôžičky na rekonštrukcie a vybavenie domácnosti, za ktorými nasledujú pôžičky na kúpu automobilu.

Spoločnosť Cetelem poskytuje pôžičky prostredníctvom svojich pobočiek, telefonicky a cez Internet, s automatickým systémom posúdenia žiadosti. Za prvých osem mesiacov tohto roka využilo Internet pre svoju žiadosť o pôžičku až 42 % všetkých žiadateľov. Zvyšných 58 % požiadalo o pôžičku telefonický alebo navštívili pobočku osobne.

V priebehu prvých osem mesiacov roka 2008 o Pôžičku Cetelem požiadalo 36 666 klientov. Rekordným dňom roka 2008 v počte obdržaných žiadostí o Pôžičku Cetelem je 11.4.2008, kedy spoločnosť zaznamenala 367 prijatých žiadostí. Na základe analýzy spoločnosti, Pôžičky Cetelem si obľúbili hlavne muži vo veku 36 až 50 rokov, ženatý a bezdetný.

O spoločnosti

CETELEM SLOVENSKO a.s. je popredná finančná spoločnosť špecializujúca sa na poskytovanie spotrebiteľských úverov. Produktové portfólio spoločnosti tvoria tri produkty: Nákup na splátky, osobné pôžičky a kreditné karty. Na slovenskom trhu pôsobí od roku 2000.

Cetelem je členom medzinárodnej bankovej skupiny BNP Paribas, ktorá bola založená 23. mája 2000 spojením Banque Nationale de Paris a Paribas. Disponuje jednou z najväčších medzinárodných sietí - pôsobí v 85 krajinách sveta a zamestnáva 155 000 zamestnancov. Medzinárodná ratingová agentúra Standard & Poor’s Ratings Services zaraďuje BNP Paribas medzi päť najsilnejších bánk sveta. RATING: AA+


Kontaktné údaje:
Andrea Trebuľová
Hovorkyňa
andrea.trebulova@cetelem.sk
02/593 42 701

Navigace Vyhľadávanie
Vyhľadávanie
Klientská zóna