Cetelem bubbles
Cetelem bubbles

Kreditka cez Internet

Cetelem nedávno predstavil ďalšiu novinku v oblasti poskytovania spotrebiteľských úverov – kreditnú kartu, o ktorú môžete požiadať prostredníctvom Internetu. Okrem jednoduchého a pohodlného postupu pri vyplnení krátkeho dotazníka, skutočná výhoda spočíva v systéme automatického posúdenia žiadosti. Či bola vaša žiadosť schválená sa tak dozviete okamžite po jej odoslaní.

V kalkulačke umiestnenej na stránke spoločnosti si môžete zvoliť výšku požadovaného kreditu od 20 000 až do 100 000 Sk. Následne si vyberiete minimálnu výšku mesačnej splátky – 4% alebo 5% z výšky zvoleného kreditu. Nespornou výhodou je, že môžete kedykoľvek uhradiť vyššiu splátku, či dokonca splatiť celý dlh, úplne bez poplatkov. V ďalšom kroku si môžete vybrať z dvoch nových dizajnov karty. Po vyplnení krátkeho formulára odošlete svoju žiadosť ONLINE. V prípade schválenia žiadosti vám Cetelem zašle poštou zmluvu. Vy ju podpíšete a s požadovanými dokladmi zašlete na adresu spoločnosti.

Kreditná karta Cetelem ponúka možnosť bezúročného obdobia, ktoré je jedno z najdlhších na trhu – až 52 dní. Ak bezúročné obdobie nevyužijete, dlžná čiastka bude úročená sadzbou 1,77% mesačne. Karta je medzinárodná, takže ju môžete použiť na bezhotovostné platby a na výber z bankomatov na Slovensku aj v zahraničí. Spolu s kreditnou kartou klient získava NON STOP prístup k svojmu úverovému účtu prostredníctvom klientskej zóny, kde si môže kontrolovať aktuálnu disponibilnú sumu a stav svojho úveru, previesť hotovosť na svoj bankový účet alebo zaslať na adresu.

Kreditná karta cez Internet je už tretím ONLINE úverovým produktom, ktorý Cetelem na slovenský trh prináša. Od roku 2005 spolupracuje s najväčšími internetovými obchodmi v oblasti nákupu na splátky cez Internet a od mája 2006 poskytuje širokej verejnosti ONLINE pôžičky až do 1 000 000 Sk.

Kontaktné údaje:
Andrea Trebuľová
Hovorkyňa
andrea.trebulova@cetelem.sk
02/593 42 701

Navigace Vyhľadávanie
Vyhľadávanie
Klientská zóna