Cetelem bubbles
Cetelem bubbles

Kreditka Cetelem konkuruje bankám

Spoločnosť Cetelem ponúka kreditnú kartu ONLINE so zvýhodneným úrokom 1,49% mesačne, čím výrazne konkuruje bankám. Akcia platí do konca marca.

Zvýhodnený úrok je špeciálne určený pre internetových žiadateľov. O kreditnú kartu Cetelem je možné požiadať vyplnením a odoslaním žiadosti, ktorá je umiestnená na web stránke spoločnosti. Výhodou je, že výsledok predbežného posúdenia sa žiadateľ dozvie prakticky okamžite.

Kreditná karta Cetelem zároveň ponúka až 52-dňové bezúročné obdobie. Pri uhradení dlhu do 22. dňa nasledujúceho po mesiaci čerpania z kreditnej karty, klient neplatí žiadne úroky. Navyše 1% z každej platby kartou dostane jej držiteľ späť.

Vydanie karty je bez poplatku, rovnako ako prvé dva výbery z bankomatu a všetky platby v POS termináloch. Pokiaľ ju klient nepoužije, k ničomu ho nezaväzuje. Zvýhodnení sú aj tí klienti, ktorí si zvolia elektronickú formu výpisu. V takom prípade hradia poplatok za správu revolvingového účtu vo výške len 2,30 EUR.

Kreditná karta Cetelem MasterCard Unembossed je medzinárodná, čiže je určená na nákupy a výber z bankomatu na Slovensku aj v zahraničí.

O spoločnosti

CETELEM SLOVENSKO a.s. je úverová spoločnosť, ktorá na Slovensku pôsobí od roku 2000. Poskytuje nákup na splátky, kreditné karty a osobné pôžičky, a to priamo, prostredníctvom obchodných partnerov alebo Internetu. Jej hlavný akcionár - BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE, je členom bankovej skupiny BNP Paribas. S viac ako 27 000 zamestnancami pôsobí v 30 krajinách, na 4 kontinentoch.

Kontakt:

Ing. Andrea Trebuľová

hovorkyňa

Andrea.trebulova@cetelem.sk

Navigace Vyhľadávanie
Vyhľadávanie
Klientská zóna