Cetelem bubbles
Cetelem bubbles

Pre správne fungovanie stránok je potrebné mať povolený JavaScript vo vašom prehliadači.

Klienti oceňujú úsporu času

Stalo sa Vám, že pri výbere pošty zo schránky ste našli obálku s dôležitými informáciami už otvorenú?

Špecialista na spotrebiteľský úver, spoločnosť Cetelem Slovensko, zaviedla novinku v oblasti zasielania PIN kódov, čím eliminuje riziko jeho zneužitia. Ak požiadate o kreditnú kartu Cetelem, PIN kód obdržíte prostredníctvom SMS správy.

Okrem bezpečnosti je nespornou výhodou skrátenie celého procesu. „Reagovali sme na požiadavky klientov, ktorí preferujú elektronickú komunikáciu, hlavne z dôvodu úspory času“, vysvetľuje Michal Oravec, špecialista pre kreditné karty spoločnosti Cetelem.

V prvom kroku totiž klient dostane od spoločnosti list obsahujúci kreditnú kartu a „matrix“, na základe ktorého vie dešifrovať PIN kód. List je zasielaný doporučene, do vlastných rúk klienta. Presne o päť dní je klientovi zaslaná SMS správa obsahujúca zašifrovaný PIN kód, ktorý umožní aktiváciu kreditnej karty. V prípade nedoručiteľnosti SMS správy, je klientovi automaticky vygenerovaná obálka obsahujúca PIN k jeho kreditnej karte a zaslaná klasickou cestou, teda doporučene na jeho adresu.

O spoločnosti

CETELEM SLOVENSKO a.s. je úverová spoločnosť, ktorá na Slovensku pôsobí od roku 2000. Poskytuje nákup na splátky, kreditné karty a osobné pôžičky, a to priamo, prostredníctvom obchodných partnerov alebo Internetu. Jej hlavný akcionár - BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE, je členom bankovej skupiny BNP Paribas. S viac ako 29 000 zamestnancami pôsobí v 30 krajinách, na 4 kontinentoch.