Cetelem bubbles
Cetelem bubbles

Klienti Cetelemu si za uplynulý rok zarobili viac ako 90 000 EUR

Slováci sú čoraz racionálnejší spotrebitelia a učia sa využívať všetky výhody, ktoré im finančné produkty ponúkajú. Držitelia kreditných kariet si zvykli, že finančné domy ich odmeňujú za platbu kartami, čo pravdepodobne prispelo k nárastu podielu POS terminálových transakcií v porovnaní s výberom z bankomatu.

„S kreditnou kartou Cetelem vrátime jej držiteľom až 1% z hodnoty ich nákupov, čo je v porovnaní s konkurenčnými kreditkami mimoriadne zaujímavá ponuka“, vysvetľuje úspech služby Michal Oravec, špecialista kreditných kariet spoločnosti CETELEM SLOVENSKO.

Od januára 2010, Cetelem Slovensko poskytuje svojim klientom odmenu vo výške 1% z hodnoty každého nákupu. Odmenení sú nie len pri nákupe v klasických obchodoch, ale aj pri platbe na internete. V priebehu uplynulých dvanásť mesiacov Cetelem pripísal na ich revolvingové účty sumu 92 718 EUR. Priemerne takto odmenil okolo 6600 klientov mesačne.

Princíp odmeňovania držiteľov kreditných kariet pri platbe v POS termináloch, prispieva k trendu využívania kreditných kariet na platbu aj pri bežných nákupoch. Podľa analýzy spoločnosti Cetelem, Slováci kreditnú kartu využívajú najčastejšie v potravinách a pri platbe za pohonné hmoty.

Koľko % z objemu nákupov vám vrátia jednotlivé finančné domy?

Prima banka 0,5%
SLSP 0,5%
VUB bank (American Express) 0,5%

O spoločnosti

CETELEM SLOVENSKO a.s. je úverová spoločnosť, ktorá na Slovensku pôsobí od roku 2000. Poskytuje nákup na splátky, kreditné karty a osobné pôžičky, a to priamo, prostredníctvom obchodných partnerov alebo Internetu. Jej hlavný akcionár - BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE, je členom bankovej skupiny BNP Paribas. S viac ako 29 000 zamestnancami pôsobí v 30 krajinách, na 4 kontinentoch.

Navigace Vyhľadávanie
Vyhľadávanie
Klientská zóna