Cetelem bubbles
Cetelem bubbles

Pre správne fungovanie stránok je potrebné mať povolený JavaScript vo vašom prehliadači.

Klienti Cetelemu si za uplynulý rok zarobili viac ako 90 000 EUR

Slováci sú čoraz racionálnejší spotrebitelia a učia sa využívať všetky výhody, ktoré im finančné produkty ponúkajú. Držitelia kreditných kariet si zvykli, že finančné domy ich odmeňujú za platbu kartami, čo pravdepodobne prispelo k nárastu podielu POS terminálových transakcií v porovnaní s výberom z bankomatu.

„S kreditnou kartou Cetelem vrátime jej držiteľom až 1% z hodnoty ich nákupov, čo je v porovnaní s konkurenčnými kreditkami mimoriadne zaujímavá ponuka“, vysvetľuje úspech služby Michal Oravec, špecialista kreditných kariet spoločnosti CETELEM SLOVENSKO.

Od januára 2010, Cetelem Slovensko poskytuje svojim klientom odmenu vo výške 1% z hodnoty každého nákupu. Odmenení sú nie len pri nákupe v klasických obchodoch, ale aj pri platbe na internete. V priebehu uplynulých dvanásť mesiacov Cetelem pripísal na ich revolvingové účty sumu 92 718 EUR. Priemerne takto odmenil okolo 6600 klientov mesačne.

Princíp odmeňovania držiteľov kreditných kariet pri platbe v POS termináloch, prispieva k trendu využívania kreditných kariet na platbu aj pri bežných nákupoch. Podľa analýzy spoločnosti Cetelem, Slováci kreditnú kartu využívajú najčastejšie v potravinách a pri platbe za pohonné hmoty.

Koľko % z objemu nákupov vám vrátia jednotlivé finančné domy?

Prima banka 0,5%
SLSP 0,5%
VUB bank (American Express) 0,5%

O spoločnosti

CETELEM SLOVENSKO a.s. je úverová spoločnosť, ktorá na Slovensku pôsobí od roku 2000. Poskytuje nákup na splátky, kreditné karty a osobné pôžičky, a to priamo, prostredníctvom obchodných partnerov alebo Internetu. Jej hlavný akcionár - BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE, je členom bankovej skupiny BNP Paribas. S viac ako 29 000 zamestnancami pôsobí v 30 krajinách, na 4 kontinentoch.