Cetelem bubbles
Cetelem bubbles

Internetové nákupy s kreditkou Cetelem

Spoločnosť CETELEM SLOVENSKO a.s. sprístupnila držiteľom svojich kreditných kariet možnosť realizovať elektronické platby cez Internet.

E-commerce alebo elektronické nakupovanie neodmysliteľne patrí k súčasnej modernej dobe. Internet sa stáva čoraz populárnejším prostredím pre nákup tovarov a služieb. Využívanie internetových obchodov na nákupy preferuje stále viac klientov spoločnosti. Preto sa spoločnosť CETELEM SLOVENSKO a.s. rozhodla, po možnosti získať úver cez Internet, sprístupniť ďalšiu ONLINE službu pre držiteľov kreditných kariet Cetelem. „Tovar si môžu ľahko zaplatiť z pohodlia svojho domova prostredníctvom niekoľkých klikov“, vysvetľuje riaditeľ správy priameho predaja a člen predstavenstva Aleš Kos.

Bezpečnosť pri platení

Platba cez Internet je pomerne bezpečný spôsob úhrady, pri ktorom internetový obchod využíva tzv. „virtuálny POS terminál“ prevádzkovaný niektorou z bánk. Pri platbe stačí zadať číslo karty, CVV číslo (zobrazené na zadnej strane karty), dátum exspirácie karty a v niektorých prípadoch aj meno držiteľa karty. Pre zvýšenie bezpečnosti transakcií spoločnosť v spolupráci s poisťovňou Cardif Slovakia, a.s. pripravila poistenie pre prípad zneužitia kreditnej karty na Internete.

Emailová a telefonická rezervácia (Mail Order / Telephone Order)

Pre využívanie hotelových služieb na Slovensku alebo v zahraničí, Cetelem zároveň sprístupnil službu rezervácie a zaplatenia kreditnou kartou aj prostredníctvom e-mailu či telefonicky. Napríklad pri telefonickej rezervácii ubytovania je potrebné pracovníkovi hotela nadiktovať číslo karty, dátum exspirácie, CVV číslo a platba bude následne uskutočnená.

Inovácie Cetelem

Spoločnosť Cetelem postupne zavádzala na Slovensku technologické inovácie, ktorých cieľom je uľahčiť prístup k spotrebiteľským úverom. Ako prvá priniesla na trh možnosť získať úver ONLINE, s automatickým posúdením žiadosti. V praxi to znamená, že klient sa dozvie výsledok predbežného posúdenia žiadosti okamžite. Cetelem začal poskytovať nákup na splátky ONLINE v spolupráci s najväčšími internetovými predajcami už v roku 2005. O rok neskôr bolo možné požiadať cez Internet o Pôžičku Cetelem a nakoniec sa k ONLINE produktom pridala aj kreditná karta. V súčasnosti predstavuje Internet strategicky dôležitý kanál pre poskytovanie spotrebiteľských úverov.

Kontakt:
Ing. Andrea Trebuľová
hovorkyňa
Andrea.trebulova@cetelem.sk

Navigace Vyhľadávanie
Vyhľadávanie
Klientská zóna