Cetelem bubbles
Cetelem bubbles

Internet posiľňuje

Miera dostupnosti Internetu vzrástla v roku 2005 o 16% oproti predchádzajúcemu roku, čím sme sa priblížili európskemu priemeru. Vyplýva to zo štúdie spotrebiteľského správania Európanov - Barometer, ktorú každoročne pripravuje spoločnosť Cetelem. Štúdia je výsledkom prieskumu, ktorý sa uskutočnil v 12 európskych krajinách: vo Francúzsku, v Belgicku, Českej republike, na Slovensku, v Taliansku, Maďarsku, Nemecku, Poľsku, Rusku, Španielsku a Veľkej Británii.

Zdroj informácii

Rastúcou mierou dostupnosti Internetu, rastie jeho význam ako zdroja informácii získavaných pred nákupom. 46% opýtaných Slovákov s prístupom na Internet potvrdilo, že pred kúpou produktov z oblasti voľného času a cestovania využili informácie, ktoré im Internet ponúka. V oblasti nákupu elektrospotrebičov tak urobilo 43% a pri produktoch ako knihy, CD, videohry - 40%.

Nákup cez internet

Internet dnes predstavuje pre Európanov nezanedbateľný nákupný kanál, ktorý má stále veľký potenciál. V súčasnosti Slováci najčastejšie nakupujú ONLINE tovar z oblasti kultúry, voľného času, cestovania a elektrospotrebiče. Čo sa týka nákupných plánov, spomedzi opýtaných Slovákov s prístupom na Internet, 18% plánuje v najbližšej dobe uskutočniť nákup ONLINE, čím sme o 2 percentuálne body predbehli európsky priemer.

Spoločnosť Cetelem Slovensko reaguje na tieto požiadavky trhu a ponúka klientom hneď dve riešenia: nákupy na splátky ONLINE v internetových obchodoch a ONLINE pôžičku.

Nákup cez Internet na splátky

Spoločnosť CETELEM SLOVENSKO a.s. v spolupráci s internetovými obchodmi pripravila službu „nákupy na splátky ONLINE“. Na rozdiel od ostatných splátkových spoločností, ktoré sa nachádzajú v ponuke internetových obchodov, prináša klientovi možnosť realizovať celý proces nákupu na splátky ONLINE, s automatickým výsledkom posúdenia žiadosti. „Naši klienti ocenia najmä jednoduchý prístup k žiadosti, ktorý sa nachádza priamo pri výrobku. Potom už stačí vyplniť základný formulár a ďalší postup vybavenia prebieha automaticky a ONLINE“, dodáva Andrea Trebuľová, hovorkyňa spoločnosti CETELEM SLOVENSKO a.s.

Pôžička ONLINE

Inovácie prichádzajú aj na poli finančných produktov. Internet ponúka nielen možnosti pre nákup tovaru, ale aj príležitosť ako získať spotrebiteľský úver.

Ak klient plánuje požiadať úver, už nemusí strácať čas a chodiť do banky. Spoločnosť Cetelem Slovensko ponuka Pôžičku ONLINE priamo na svojej stránke www.cetelem.sk. V praxi to znamená, že záujemca si môže pohodlne vďaka kalkulačke vybrať Pôžičku presne podľa svojich predstáv a priamo o ňu požiadať. Výsledok predbežného posúdenia sa dozvie okamžite, čo je novinkou na slovenskom trhu. Kvalitu servisu dopĺňa možnosť vytlačenia zmluvy so zadanými údajmi. Celý proces netrvá dlhšie ako 5 minút. Rovnako zaujímavé sú aj úrokové sadzby, ktoré začínajú na úrovni 8,9% ročne, v prípade účelových pôžičiek môže byť výška úroku nižšia.

Kontaktné údaje:
Andrea Trebuľová
Hovorkyňa
andrea.trebulova@cetelem.sk
02/593 42 701

Navigace Vyhľadávanie
Vyhľadávanie
Klientská zóna