Cetelem bubbles
Cetelem bubbles

Pre správne fungovanie stránok je potrebné mať povolený JavaScript vo vašom prehliadači.

Generálnym riaditeľom Cetelemu pre Slovensko sa stane Emmanuel Bourg

Emmanuel Bourg  bude menovaný do funkcie generálneho riaditeľa a zároveň predsedu predstavenstva spoločnosti Cetelem Slovensko. Do funkcie nastúpi po potrebnom schválení Národnou bankou Slovenska a nahradí Petra Táča.

Emmanuel Bourg prichádza na Slovensko s 25-ročnými skúsenosťami, počas ktorých zastával manažérske funkcie v rámci skupiny BNP Paribas Personal Finance, aby ďalej staval na existujúcej úspešnej stratégii spoločnosti.

„Som rád, že svoje dlhoročné skúsenosti v rámci skupiny môžem teraz zúročiť práve na Slovensku. Verím, že sa mi podarí úspešne nadviazať na výsledky dosiahnuté v minulom období a budeme naďalej upevňovať silnú pozíciu na trhu“ povedal Bourg. Vďaka rozsiahlym skúsenostiam zo zahraničia bude pokračovať v upevňovaní pozície spoločnosti Cetelem ako poprednej spoločnosti na trhu spotrebiteľských úverov.

O spoločnosti

CETELEM SLOVENSKO a.s. je úverová spoločnosť, ktorá na Slovensku pôsobí od roku 2000. Poskytuje nákup na splátky, kreditné karty a osobné pôžičky, a to priamo, prostredníctvom obchodných partnerov, alebo internetu. Je členom silnej bankovej skupiny BNP Paribas.

Kontakt pre média:
Andrea Trebuľová
Hovorkyňa
andrea.trebulova@cetelem.sk
+421 907 708 421