Cetelem bubbles
Cetelem bubbles

Cetelem zlacnil bezúčelové pôžičky

Cetelem znížil úrokové sadzby pri bezúčelových úveroch až o 2%. Záujemcovia o požičanie peňazí môžu získať úver s akciovým úrokom úplne bez poplatkov. Zároveň nemusia strácať čas zdĺhavým schvaľovacím procesom, lebo žiadosť je posúdená ONLINE, okamžite po jej odoslaní.

Bezúčelové úvery sú najčastejšie využívané práve v predvianočnom období. Klient získa hotovosť, ktorú môže ľubovoľne využiť - od zaplatenia vianočného pobytu v horách, či zimných pneumatík, až po nákup vianočných darčekov.

O pôžičku od 1 000 do 17 000 EUR je možné požiadať prostredníctvom Internetu, bez zbytočného papierovania. „Pomocou ONLINE kalkulačky si žiadateľ o úver jednoducho vyráta najvhodnejší variant splácania, pričom následný proces vyplnenia žiadosti nepotrvá dlhšie ako 10 minút,“ potvrdil Aleš Kos, riaditeľ Správy priameho predaja CETELEM SLOVENSKO a .s.. Úverová kalkulačka, umiestnená na stránke spoločnosti, transparentne zobrazuje výšku mesačnej splátky, úroku a Ročnej percentuálnej miery nákladov (RPMN) pri zvolenej výške úveru a dĺžke splatnosti.

Pôžička sa nespája s mesačným poplatkom, ani s poplatkami za spracovanie žiadosti, či predčasné splatenie. Tie sú vo výške 0 EUR. Schopnosť splácať úver je možné si poistiť výberom z troch súborov poistenia. Akcia platí do Vianoc, 24.12.2010.

CETELEM SLOVENSKO a.s. je úverová spoločnosť, ktorá na Slovensku pôsobí od roku 2000. Poskytuje nákup na splátky, kreditné karty a osobné pôžičky, a to priamo, prostredníctvom obchodných partnerov alebo Internetu. Jej hlavný akcionár - BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE, je členom bankovej skupiny BNP Paribas. S viac ako 27 000 zamestnancami pôsobí v 30 krajinách, na 4 kontinentoch.

Navigace Vyhľadávanie
Vyhľadávanie
Klientská zóna