Cetelem bubbles
Cetelem bubbles

Cetelem sa teší s vami!

Poznáte ten skvelý pocit, keď si splníte sen? Ten zvuk, keď zatvárate dvere vášho nového auta, keď prvý krát varíte vo vynovenej kuchyni? Cetelem prichádza s ponukou na pôžičku s fixným úrokom 9,9% ročne pre každého. O pôžičku na auto, rekonštrukciu alebo na čokoľvek môžete požiadať ONLINE.


9,9% pre každého
Cetelem garantuje akciový úrok 9,9% ročne pre každého, bez ohľadu na bonitu klienta, samozrejme ak vyhovie podmienkam pre schválenie úveru. Čiže úrok sa nezmení po posúdení žiadosti, ani počas celej doby splatnosti úveru. Podmienkou je splatnosť v rozmedzí 6 až 84 mesiacov. Pre pôžičky s dlhšou splatnosťou, 85 až 120 mesiacov, platí úrok 12,9% p.a. Samozrejmosťou sú nulové poplatky za poskytnutie, správu, predčasné splatenie či mimoriadnu splátku úveru.


Výsledok posúdenia okamžite
Záujemca o pôžičku od 2 000 až do 34 000 EUR jednoducho vyplní žiadosť, čo mu nepotrvá dlhšie ako 5 minút. Môže tak urobiť kedykoľvek a kdekoľvek, dokonca aj prostredníctvom tabletu či mobilu. Výsledok posúdenia sa dozvie okamžite po jej odoslaní, a to vďaka online posúdeniu žiadosti. „V Ceteleme nič neskrývame, všetko je uvedené v online kalkulačke, ponuka je bez chytákov, parametre sa nezmenia počas celej doby splácania a splátka zahŕňa všetky náklady“, dodáva Stanislav Zajaček, vedúci oddelenia vývoja produktov Cetelem.


100% flexibilita
Pôžička Cetelem sa prispôsobí aktuálnej situácii klienta. Počas splácania, podľa svojich možností, si môže odložiť splátku, navýšiť sumu úveru, alebo ho predčasne splatiť bez poplatku. Pôžičku vybaví bez potreby ručenia, dokladovania účelu, nutnosti založiť bankový účet, či povinného poistenia. Aj keď nie je povinné, poistenie schopnosti splácať úver Cetelem svojim klientom odporúča. Vybrať si môžu spomedzi viacerých súborov poistenia a chrániť sa pred rizikami, ktoré môžu zapríčiniť platobnú neschopnosť, ako napr. strata zamestnania.

Cetelem

CETELEM SLOVENSKO a.s. je úverová spoločnosť, ktorá na Slovensku pôsobí od roku 2000. Poskytuje nákup na splátky, kreditné karty a osobné pôžičky, a to priamo, prostredníctvom obchodných partnerov alebo Internetu. Jej hlavný akcionár - BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE, je členom bankovej skupiny BNP Paribas.

Navigace Vyhľadávanie
Vyhľadávanie
Klientská zóna