Cetelem bubbles
Cetelem bubbles

Cetelem požičia až milión

Medzinárodná úverová spoločnosť poskytujúca spotrebiteľský úver - Cetelem Slovensko, zvýšila maximálnu výšku úveru na 1 000 000 Sk.

Pôžička Cetelem je dostupná širokému publiku potenciálnych žiadateľov o úver, pri výhodných úrokových sadzbách - už od 7,9% ročne. Výhodou v porovnaní s bankami je fixný charakter úrokových sadzieb, ktoré nediskriminujú žiadny segment klientov. „Klient pozná výšku úroku ešte pred tým, ako nám poskytne svoje osobné údaje“ potvrdzuje Andrea Trebuľová, hovorkyňa spoločnosti CETELEM SLOVENSKO a.s. Presnú výšku úrokovej sadzby je možné zistiť buď prostredníctvom kalkulačky na www.cetelem.sk, alebo zavolaním na infolinku spoločnosti Cetelem. Úroková sadzba ostáva rovnaká, bez ohľadu na váš príjem, rodinný stav alebo vek, počas celej doby splatnosti úveru.

Cetelem, člen medzinárodnej bankovej skupiny BNP PARIBAS, poskytuje na Slovensku komplexnú škálu spotrebiteľských úverových produktov – okrem nákupu na splátky ponúka osobné pôžičky a je významným emitentom kreditných kariet. Podľa slov Andrey Trebuľovej, rozhodnutie zvýšiť maximálnu výšku pôžičiek Cetelem je dôsledkom snahy umožniť záujemcom o úver realizáciu väčších projektov ako napr. kúpa nehnuteľnosti, automobilu, či financovanie rekonštrukcií. „Naši klienti tak nájdu pod jednou strechou výhodné riešenie pre financovanie bežných nákupov ako aj väčších plánov“, dodáva.

Kontaktné údaje:
Andrea Trebuľová
Hovorkyňa
andrea.trebulova@cetelem.sk
02/593 42 701

Navigace Vyhľadávanie
Vyhľadávanie
Klientská zóna