Cetelem bubbles
Cetelem bubbles

Cetelem a UCB spojili svoje sily

Dve dcérske spoločnosti najväčšej francúzskej bankovej skupiny BNP Paribas, špecialista v poskytovaní spotrebiteľských úverov Cetelem a špecialista na hypotekárny úver UCB, vytvorili BNP Paribas Personal Finance.

Cieľom tohto spojenia je posilniť postavenie európskej jednotky a globálneho hráča na poli osobných financií s komplexnou ponukou úverových produktov. V krajinách, kde pôsobí Cetelem, sa teda ponuka produktov nákup na splátky, osobné pôžičky a kreditné karty rozšíri aj o hypotekárne úvery.

Novo vzniknutý európsky líder bude pôsobiť v 30 krajinách na štyroch kontinentoch.

Na Slovensko Cetelem prináša inovácie v oblasti spotrebiteľského financovania od začiatku svojho pôsobenia v roku 2000. Spoločnosť ako prvá uviedla na trh produkt – Pôžička Cetelem ONLINE, ktorý vďaka jedinečnej technológii umožňuje získať pôžičku cez Internet. Okrem pohodlia vybavenia, jedinečnou výhodou je okamžitý výsledok posúdenia, ktorý žiadateľovi poskytne systém automatického spracovania. Ďalšou novinkou od Cetelemu, na ktorú sa na Slovensku môžeme tešiť, bude rozšírenie produktového portfólia o hypoúvery. Cetelem sa tak stane silným konkurentom bánk. V celej Európe musí nový koncept fungovať najneskôr do dvoch rokov.

Kontaktné údaje:
Andrea Trebuľová
Hovorkyňa
andrea.trebulova@cetelem.sk
02/593 42 701

Navigace Vyhľadávanie
Vyhľadávanie
Klientská zóna