Cetelem bubbles
Cetelem bubbles

Valentínska wafla alebo každý dobrý skutok sa počíta :)

Už dlhšie sme sa pohrávali s myšlienkou charitatívnej akcie, ktorá by bola kombináciou teambuildingu a podpory dobrej veci.

Ako ideálny dátum nám vyšla februárová Valentínska streda a tak sme pripravili letáky, nakúpili potraviny a zorganizovali v našej bratislavskej pobočke tzv. Valentínsku waflu.

Wafle

Od skorého rána kolegovia z viacerých oddelení pripravovali v kuchynke sladké waflové pochúťky, ktoré si za symbolický poplatok 2€ mohli zakúpiť kolegovia, či už pre seba, alebo obdarovať svojich kamarátov, či šéfov :) Pripravené boli i odkazy vo forme srdiečok, ovocie, a všetko, čo na dobrej wafli nemôže chýbať.

wafla

Už pred akciou sme na portáli ludialudom.sk vybrali výzvu, ktorej sme chceli pomôcť. Pomoc vo forme peniažkov na financovanie rehabilitácií žiadali rodičia malého Tommyho a my sme bez váhania rozhodli podporiť tento projekt.

odkazyCelkovo sa nám podarilo vyzbierať pekných 315€, za čo chceme poďakovať všetkým kolegom, ktorí sa do akcie zapojili, či už výpomocou pri príprave waflí, alebo finančnou podporou. Peniažky sme hneď v ten deň zaslali priamo na Tomáškov účet a veríme, že aspoň takouto malou podporou sme mohli pomôcť dobrej veci! Už teraz sa tešíme na ďalší ročník tejto skvelej charitatívnej akcie!

Vaša banka  
BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE SA