Cetelem bubbles
Cetelem bubbles

Pre správne fungovanie stránok je potrebné mať povolený JavaScript vo vašom prehliadači.

Cetelem ako súčasť Francúzskeho dňa 2017

Každoročne od roku 2011, Francúzske veľvyslanectvo, Francúzsky inštitút na Slovensku a Francúzsko-slovenská obchodná komora zdieľajú oslavy francúzskeho štátneho sviatku s obyvateľmi slovenského hlavného mesta.

Francúzsky deň 2017 - Výročie dobytia Bastily!


Každoročne od roku 2011, Francúzske veľvyslanectvo, Francúzsky inštitút na Slovensku a Francúzsko-slovenská obchodná komora zdieľajú oslavy francúzskeho štátneho sviatku s obyvateľmi slovenského hlavného mesta. Tieto oslavy sú organizované v spolupráci a s podporou Magistrátu Bratislavy, Starého mesta Bratislavy, BKIS a vďaka rastúcej podpore francúzskych ekonomických partnerov na Slovensku.

Kedy: 14.07.2017 v piatok
O koľkej: 14.00 – 22.00 hod.
Kde: Hlavné námestie, Bratislava

Tešiť sa môžeme na trhy s francúzskymi výrobkami, ale i módnu prehliadku a zaujímavý program pre všetkých. Môžete si vyskúšať kurz francúzštiny zdarma a pre tých najmenších sú pripravené rôzne aktivity a hry.

Koleso
Medzi stánkami na Hlavnom námestí budete môcť navštíviť aj stánok Cetelemu (BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE SA), v ktorom nájdete napríklad aj koleso šťastia - zaujímavú súťaž o darčekové predmety banky. Naše hostesky vám rady zodpovedia Vaše otázky ohľadom našej banky, jej produktov a ponuky.

Priamo na námestí sa budete môcť odfotiť, či podať ruku s našim maskotom Creditom :) a zároveň prostredníctvom maľovania na tvár premeniť seba alebo najmenších členov rodiny na obľúbenú postavičku alebo zvieratko. Nezabudli sme ani na pitný režim, takže keď pôjdete okolo, určite sa u nás zastavte :)

Program:
14:00 - 20:00 - Trhy s francúzskymi výrobkami
16:45 – 17:00 - Prezentácia podujatia / Zuzana Hianiková & Didier Rogasik
17:00 – 17:15 - Príhovory / Jeho Excelencia, pán Christophe Léonzi, Veľvyslanec Francúzskej republiky na Slovensku. Ivo Nesrovnal, primátor mesta Bratislava. Radoslav Števčík, starosta mestskej časti Bratislava-Staré Mesto.
17:30 – 18:15 - Koncert / Víťazi speváckej súťaže Spievam po francúzsky Les vainqueurs du
18:15 – 18:45 - Módna prehliadka haute couture / Sergent Major & Nafnaf
18:45 – 19:45 - Koncert / Jana Gavačová
19:45 – 20:30 - Módna prehliadka haute couture / Michel Bonzi
20:30 – 22:00 - Koncert / Les Garçons Trottoirs

Fr

Zdroj: institutfrancais.sk

Vaša banka
BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE SA