Cetelem bubbles
Cetelem bubbles

Pre správne fungovanie stránok je potrebné mať povolený JavaScript vo vašom prehliadači.

Bicyklujem, bicykluješ, bicyklujeme

Už ďalší ročník tradičnej akcie Do práce na bicykli prebieha počas mesiaca máj v uliciach slovenských miest.

Do súťaže sa mohli zaregistrovať aj firmy a my sme samozrejme nemohli chýbať :) Za BNP Paribas Personal Finance sa zaregistrovali 3 tímy a celkovo 12 kolegovia – cyklisti :)

Ako dopadol ročník 2018? Kolegovia spoločne "našľapali" viac ako 602,17 km a ušetrili tak viac ako 147,14 kg CO2. Gratulujeme!

Kolegovia zo Žiliny, ako aj dva tímy v Bratislave tak denne (keď počasie dovolí) prichádzajú do práce na bicykli. Obidve naše pobočky, bratislavská aj žilinská, majú k dispozícii sprchy aj stojany na bicykle, čiže o našich cyklistov je dobre postarané :)

Žilinský tím

Viac o akcii: Do práce na bicykli (DPNB) je národná kampaň, ktorej hlavným cieľom je podporiť rozvoj nemotorovej, predovšetkým cyklistickej dopravy v mestách, vyzvať samosprávy na Slovensku, aby vytvárali kvalitné podmienky pre ekologické druhy dopravy v meste, motivovať zamestnávateľov, aby budovali vo svojich sídlach vhodné podmienky pre zamestnancov, ktorí dochádzajú do práce na bicykli a motivovať zamestnancov, aby viac používali túto formu alternatívnej dopravy pri každodennom cestovaní do práce.

Touto cestou ďakujeme všetkým kolegom - cyklistom, ktorí sa rozhodli zapojiť do tejto športovej aktivity a tým aj čiastočne šetriť životné prostredie. Už teraz sa tešíme na ďalší ročník tejto skvelej akcie!

Vaša banka  
BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE SA