Cetelem bubbles
Cetelem bubbles

Pre správne fungovanie stránok je potrebné mať povolený JavaScript vo vašom prehliadači.

Ako sme sa sťahovali

Príbeh o tom, ako sa sťahuje veľká spoločnosť za krátkych 48 hodín.

S prechodom na banku sme v Ceteleme začali riešiť aj priestory, v ktorých pracujeme. Náš tím neustále rastie a budova, v ktorej sme sídlili už roky, akosi nerástla s nami. A tak prišlo nevyhnutné riešenie – sťahovanie. Po dlhom hľadaní a mnohých poradách bolo rozhodnuté – Cetelem presúva svoje kotvy do novootvoreného Biznis centra – Twin City v centre Bratislavy, ktoré spĺňa všetky štandardy na požiadavky modernej banky.

Po rokoch v starej budove boli plné sklady i archívy a všetko bolo potrebné presťahovať. V týždni „T“ dostal každý zamestnanec svoje škatule a všetko bolo potrebné zbaliť. Škatule boli všade. Skutočne všade.

Sťahovanie prebiehalo cez víkend, počas ktorého bolo celé naše IT na nohách a zapájalo všetku potrebnú aparatúru. V číslach môžeme hovoriť o 1275 škatuliach, 4 tlačiarniach a 1 strome, ktoré boli v priebehu 48 hodín presťahované. Skvelá práca!

V pondelok ráno už bolo všetko pozapájané a na zamestnancov okrem škatúľ s osobnými vecami na vybalenie čakali skvelé raňajky a občerstvenie. Lepší štart pracovného týždňa snáď ani nemohol byť :)

Po pár týždňoch v Twin City môžeme potvrdiť, že zmena priestorov bola pozitívna zmena. Dostatok prirodzeného svetla v kanceláriách, pohodlné parkovanie pre bicykle, šatne aj sprchy, či množstvo zelene v exteriéri nám robia pracovný týždeň znesiteľnejší :)

Vaša banka
BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE SA