Cetelem bubbles
Cetelem bubbles

Prečo cestovať toto leto s našou kreditnou kartou?

Použiť kreditku pri nákupoch v zahraničí, alebo doma môže byť výhodnejšie ako platiť v hotovosti, alebo debetnou kartou. V tomto článku zhrnieme výhody kreditnej karty a na záver predstavíme bonus, ktorý sme si pre vás špecialne pripravili na toto leto.

 

Kreditka ako záloha

Nemusíte so sebou nosiť vysokú hotovosť a neriskujete, že vám niekto vybieli účet, pokiaľ použijete kreditnú kartu ako zábezpeku napr. pri zapožičaní auta alebo skútra. Kreditka od Cetelemu nie je prepojená s osobným bežným účtom, ako je to v prípade debetných kariet a naviac si ju môžete aj poistiť.

Keď predsa len potrebujete hotovosť

Ak predsa len potrebujete v zahraničí hotovosť, vyberte si ju radšej naraz a ušetríte tak na poplatkoch.

Bezpečnosť, nielen v zahraničí

Aj keď platenie kreditkou je všeobecne bezpečnejšie ako nosiť pri sebe vysokú hotovosť, platia pre ňu rovnaké pravidla pri dodžiavaní bezpečnosti ako pri debetnej karte. No ak aj príde k jej zneužitiu, vaše paniaze sú v bezpečí. V takomto prípade sa jedná o zneužitie peňazí banky.

Požičovňa áut

V mnohých krajinách uprednostňujú radšej kreditnú kartu pred debetnou, z dôvodu zablokovania určitej sumy tkzv. depozitu.

Cashback - vrátime vám peniaze

Toto leto sa vám pocestuje ešte výhodnejšie! V období od 1. júla 2021 do 31. júla 2021 pri platení kreditnou kartou od Cetelem, vám vrátime až 3% späť. Pre viac informácií kliknite na "TU".