Cetelem bubbles
Cetelem bubbles

Pre správne fungovanie stránok je potrebné mať povolený JavaScript vo vašom prehliadači.

Poistenie pre Váš pocit istoty

BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE SA, pobočka zahraničnej banky. vám v spolupráci s Poisťovňou Cardif Slovakia, a.s. ponúka úverové poistenie, ktoré chráni vás a vašich najbližších pred finančnými ťažkosťami v prípade nepriaznivých životných situácií.

Súbory poisteniapoplatok za poistenie
(% z mesačnej splátky)

Základný súbor poistenia pre prípady:

3,33 %

Štandardný súbor poistenia pre prípady:

4,99 %

Rozšírený súbor poistenia pre prípady:

6,99 %

Súbor poistenia Senior pre prípady:

6,99 %

Poistenie vychádza zo Všeobecných poistných podmienok a Rámcových zmlúv o poistení. Podľa vašej situácie si môžete zvoliť jeden z troch ponúkaných súborov poistenia, pričom v prípade vzniku poistnej udalosti a pri splnení všetkých poistných podmienok, bude poisťovňa splácať čerpaný úver za vás. Poistenie sa stáva automaticky súčasťou vašej mesačnej splátky.

Výhody poistenia

  • poistenie uzavriete jednoducho podpísaním úverovej zmluvy
  • istota a bezpečie v prípade nepriaznivých životných situácií
  • rýchly postup pri likvidácii poistných udalostí

Oznámenie poistnej udalosti

Poistnú udalosť oznámi poistený spoločnosti BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE SA, pobočka zahraničnej banky, obratom od nej obdrží formulár, ktorý s požadovanými dokladmi zašle poisťovni, s ktorou bude ďalej rokovať o vybavení poistnej udalosti. Podrobnosti, ako aj ďalšie podmienky sú uvedené v Rámcových zmluvách o poistení, vrátane ich príloh a vo Všeobecných poistných podmienkach Poisťovne Cardif Slovakia, a.s., ktoré nájdete po prekliku na Dokumenty - Poistenie a zároveň sú k dispozícii aj v priestoroch spoločnosti BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE SA, pobočka zahraničnej banky.

Navigace Vyhľadávanie Klientska zóna