Cetelem bubbles
Cetelem bubbles

Pre správne fungovanie stránok je potrebné mať povolený JavaScript vo vašom prehliadači.

Mobilná aplikácia Cetelem

Pýtate sa, prečo by ste mali používať našu mobilnú aplikáciu pre potvrdzovanie platieb Cetelem? Preto že v súčasnej dobe je nakupovanie na internete čím viac populárnejšie a vďaka mobilnej aplikácii Cetelem, môže byť nakupovanie na internete ešte pohodlnejšie a rýchlejšie.

Aplikacia Cetelem

nemusíte prepisovať SMS kód na potvrdenie nákupu na internete. S mobilnou aplikáciou Cetelem stačí potvrdiť platbu biometriou Vášho telefónu (odtlačok prsta pre Android a odtlačok prsta alebo sken tváre pre iOs), pretože kreditné karty Cetelem ako prvé na slovenskom trhu umožňujú svojim klientom využívať túto technológiou.

Stiahnite si novú mobilnú aplikáciu Cetelem

Aby ste mohli jednoduchšie a bezpečnejšie potvrdzovať internetové nákupy, stačí si stiahnuť aplikáciu Cetelem, ktorá je dostupná v Google Play a  App Store.  Odfoťte si mobilom QR kód na rýchlejší prístup k aplikácii: 

Android zariadenie: Mobilna aplikacia Cetelem pre Android Apple zariadenie:  Mobilna aplikacia Cetelem pre iOS

Poznámka: naša aplikácia je relatívne nová a stále pracujeme na jej vylepšovaní. Budeme vďační za každú užívateľskú skúsenosť, prípadne nahlasénie nefunkčnosti aplikácie.

Aplikacia Cetelem

Ako aplikácia funguje:

Keď na internete v obchode kliknete na „Zaplatiť objednávku“, začne sa nový proces overenia a budete presmerovaný na stránku pre overenie platby, pričom v reálnom čase monitorujeme riziko Vášho nákupu.

  • transakcie s nízkou mierou rizika môžu byť schválené bez ďalšieho kroku, to znamená že nemusíte zadávať ani SMS kód a ani potvrdzovať platbu cez aplikáciu
  • ak je potrebná vyššia úroveň zabezpečenia transakcie, budete vyzvaný, aby ste platbu autorizovali:
    • buď cez SMS kód, ak nemáte aplikáciu,
    • alebo Vám aplikácia pošle push notifikáciu a platbu schválite odtlačkom prsta alebo rozpoznaním tváre v našej Cetelem mobilnej aplikácii
    • nemáte internet v mobile ale máte našu aplikáciu? Transakciu potom jednoducho potvrdíte kódom, ktorý Vám vygeneruje QR skener v aplikácii – Offline režim

Obchodník dostane potvrdenie že overenie prebehlo v poriadku a Vaša objednávka je dokončená. Iba sledujete obrazovku pri nákupe, ako sa nákup ukončí.  

To je všetko! Je to jednoduché, pohodlné a bezpečné.

Aplikacia Cetelem

Potrebujete poradiť ohľadne používania kreditnej karty Cetelem na internete? Vyberte si z otázok a odpovedí pripravených tu alebo nám zavolajte na 0850 11 12 12 v pracovných dňoch od 8:00 – 16:30 a radi Vám poradíme.