Cetelem bubbles
Cetelem bubbles

Pre správne fungovanie stránok je potrebné mať povolený JavaScript vo vašom prehliadači.

Mobilná aplikácia a ePin

Pýtate sa, prečo by ste mali používať našu mobilnú aplikáciu pre potvrdzovanie platieb Cetelem? Preto že v súčasnej dobe je nakupovanie na internete čím viac populárnejšie a vďaka mobilnej aplikácii Cetelem, môže byť nakupovanie na internete ešte pohodlnejšie a rýchlejšie.

Aplikacia Cetelem

nemusíte prepisovať SMS kód na potvrdenie nákupu na internete. S mobilnou aplikáciou Cetelem stačí potvrdiť platbu biometriou Vášho telefónu (odtlačok prsta pre Android a odtlačok prsta alebo sken tváre pre iOs), pretože kreditné karty Cetelem ako prvé na slovenskom trhu umožňujú svojim klientom využívať túto technológiou.

Stiahnite si novú mobilnú aplikáciu Cetelem

Aby ste mohli jednoduchšie a bezpečnejšie potvrdzovať internetové nákupy, stačí si stiahnuť aplikáciu Cetelem

Android

Apple

Aplikacia Cetelem

Ako aplikácia funguje:

Keď na internete v obchode kliknete na „Zaplatiť objednávku“, začne sa nový proces overenia a budete presmerovaný na stránku pre overenie platby, pričom v reálnom čase monitorujeme riziko Vášho nákupu.

 • transakcie s nízkou mierou rizika môžu byť schválené bez ďalšieho kroku, to znamená že nemusíte zadávať ani SMS kód a ani potvrdzovať platbu cez aplikáciu
 • ak je potrebná vyššia úroveň zabezpečenia transakcie, budete vyzvaný, aby ste platbu autorizovali:
  • buď cez SMS kód, ak nemáte aplikáciu,
  • alebo Vám aplikácia pošle push notifikáciu a platbu schválite odtlačkom prsta alebo rozpoznaním tváre v našej Cetelem mobilnej aplikácii
  • nemáte internet v mobile ale máte našu aplikáciu? Transakciu potom jednoducho potvrdíte kódom, ktorý Vám vygeneruje QR skener v aplikácii – Offline režim

Obchodník dostane potvrdenie že overenie prebehlo v poriadku a Vaša objednávka je dokončená. Iba sledujete obrazovku pri nákupe, ako sa nákup ukončí.  

To je všetko! Je to jednoduché, pohodlné a bezpečné.

Aplikacia Cetelem

Potrebujete poradiť ohľadne používania kreditnej karty Cetelem na internete? Vyberte si z otázok a odpovedí pripravených tu alebo nám zavolajte na 0850 11 12 12 v pracovných dňoch od 8:00 – 16:30 a radi Vám poradíme.

ePin 

Čoskoro pribudne pre Vašu bezpečnosť pri platbe kartou na internete ďalší faktor, overenie cez ePIN

Od 1 .1 .2021 nastanú zmeny týkajúce sa platieb na internete a to pri potvrdzovaní internetových nákupov. Jedná sa o legislatívnu zmenu, ktorá je povinná pre všetky platobné inštitúcie, teda aj pre banky.  Každá banka zavedie nejaký nový bezpečnostný faktor, jeho názov sa ale môže líšiť (heslo, ePin, a ine). Každého klienta budeme včas informovať listom ešte pred zaslaním obálky s ePinom. Nemusíte sa obávať, že by ste od 1.1.2021 nevedeli platiť.

 

Platba na internete bez mobilnej aplikácie Cetelem

V prípade, ak dnes potvrdzujete platby na internete cez jednorazový SMS kód, budete z dôvodu zvýšenia bezpečnosti zadávať aj Váš nový ePIN ku karte.

Kde nájdete svoj ePIN?

Váš nový ePIN pre každú kartu od Cetelem, Vám bude poslaný doporučenou poštou v dostatočnom predstihu.

Platba na internete jednoduchšie a rýchlejšie

Stačí si stiahnuť našu mobilnú aplikáciu, zaregistrovať sa a potvrdzovať nákupy cez biometriu.

 

Ako to bude fungovať?

 • ePIN ku karte budete potrebovať pre registráciu do mobilnej aplikácie Cetelem alebo na potvrdzovanie nákupov na internete, ak používate potvrdzovanie cez jednorazový SMS kód.
 • ePIN si budete môcť zobraziť aj zmeniť v mobilnej aplikácii.
 • Ak budú SMS kód aj ePIN údaje v platobnej bráne zadané správne (SMS kód aj ePIN alebo potvrdenie cez mobilnú aplikáciu), obchodník aj vy dostane potvrdenie, že nákup je úspešne dokončený.