Cetelem bubbles
Cetelem bubbles

Pre správne fungovanie stránok je potrebné mať povolený JavaScript vo vašom prehliadači.

Mobilná aplikácia Cetelem

V súčasnej dobe je nakupovanie na internete čím viac populárnejšie. Preto sme pre Vás, nášho klienta, pripravili mobilnú aplikáciu Cetelem, vďaka ktorej môže byť nakupovanie na internete ešte pohodlnejšie a rýchlejšie.

nemusíte prepisovať SMS kód na potvrdenie nákupu na internete. S mobilnou aplikáciou Cetelem stačí potvrdiť platbu biometriou Vášho telefónu (odtlačok prsta pre Android a odtlačok prsta alebo sken tváre pre iOs), pretože kreditné karty Cetelem ako prvé na slovenskom trhu umožňujú svojim klientom využívať túto technológiou.

Aplikacia Cetelem

Aplikacia Cetelem

Ako to bude fungovať:

Keď na internete v obchode kliknete na „Zaplatiť objednávku“, začne sa nový proces overenia a budete presmerovaný na stránku pre overenie platby, pričom v reálnom čase monitorujeme riziko Vášho nákupu.

  • transakcie s nízkou mierou rizika môžu byť schválené bez ďalšieho kroku, to znamená že nemusíte zadávať ani SMS kód a ani potvrdzovať platbu cez aplikáciu
  • ak je potrebná vyššia úroveň zabezpečenia transakcie, budete vyzvaný, aby ste platbu autorizovali:
    • buď cez SMS kód, ak nemáte aplikáciu,
    • alebo Vám aplikácia pošle push notifikáciu a platbu schválite odtlačkom prsta alebo rozpoznaním tváre v našej Cetelem mobilnej aplikácii
    • nemáte internet v mobile ale máte našu aplikáciu? Transakciu potom jednoducho potvrdíte kódom, ktorý Vám vygeneruje QR skener v aplikácii – Offline režim

Obchodník dostane potvrdenie že overenie prebehlo v poriadku a Vaša objednávka je dokončená. Iba sledujete obrazovku pri nákupe, ako sa nákup ukončí.  

To je všetko! Je to jednoduché, pohodlné a bezpečné.

Aplikacia Cetelem

Stiahnite si novú aplikáciu Cetelem

Aby ste mohli jednoduchšie a bezpečnejšie potvrdzovať internetové nákupy, stačí si stiahnuť aplikáciu Cetelem, ktorá je dostupná v Google Play a koncom roka aj na Apple Store.  

QR kód na rýchlejší prístup k aplikácii:

QR kód

Potrebujete poradiť ohľadne používania kreditnej karty Cetelem na internete? Vyberte si z otázok a odpovedí pripravených tu alebo nám zavolajte na 0850 11 12 12 v pracovných dňoch od 8:00 – 18:00 a radi Vám poradíme.

Stiahnite si mobilnú aplikáciu Cetelem