Cetelem bubbles
Cetelem bubbles

Pre správne fungovanie stránok je potrebné mať povolený JavaScript vo vašom prehliadači.

Blokácia a bezpečnosť karty

Blokácia kreditnej karty

Stratili ste svoju kreditnú kartu alebo Vám ju ukradli? V prípade, ak nemáte svoju kartu po ruke, aj keď ju neviete iba nájsť, zavolajte nám a zablokujte ju kedykoľvek.

24 hodín denne 7 dní v týždni sme Vám k dispozícií na tel. čísle: 0850 11 12 12

Ak voláte zo zahraničia, použite telefónne číslo:  
+421 2 5934 27 73  

Kreditná karta Cetelem

Ešte lepšia ochrana pri platbách na internete s Mastercard® Identity Check™  

V súčasnej dobe je potrebné, aby aj platby na internete a v mobilných aplikáciách boli ešte bezpečnejšie. Preto sme zaviedli na našich kartách Cetelem nový bezpečnostný štandard, ktorého predchodcu ste možno poznali ako 3DS, 3D Secure alebo SecureCode a tým je Mastercard Identity Check, vďaka ktorému budú Vaše platby jednoduchšie a bezpečnejšie.Aké nové výhody Vás čakajú od septembra na kreditnej karte Cetelem?

  • Vyšší štandard bezpečnosti: Chráňte svoje platby pomocou ďalšej úrovne zabezpečenia.
  • Flexibilita: Rovnaká úroveň bezpečnosti na všetkých používaných zariadeniach (mobilný telefón alebo počítač).
  • Jednoduchá platba: Rýchle a jednoduché overenie internetovej platby pomocou unikátneho SMS kódu (SMS OTP) zaslaného na Váš mobilný telefón alebo pomocou odtlačku prsta alebo rozpoznania tváre vo Vašom mobilnom telefóne.

Aplikácia Cetelem

Aby ste mohli jednoduchšie a bezpečnejšie potvrdzovať internetové nákupy, stačí si stiahnuť aplikáciu Cetelem, ktorá bude dostupná v Google Play a Apple Store. Mastercard Identity Check analyzuje každú on-line platbu Vašou kartou a rozhoduje, či je platba naozaj Vaša a nie je nutné ju ďalej overovať. To znamená, že všetky platby sú monitorované v reálnom čase a väčšina z nich je schvaľovaná okamžite, takže prebehnú hladko a pohodlne. Pokiaľ je potrebná ďalšia úroveň zabezpečenia, budete pri platení na internete vyzvaný, aby ste potvrdili svoju identitu niektorým z týchto faktorov:

  • jednorazové SMS heslo poslané ako bezplatná SMS správa
  • odtlačkom prsta alebo rozpoznaním tváre prostredníctvom našej Cetelem aplikácie.

  Ako to bude fungovať: Keď na internete v obchode kliknete na „Zaplatiť objednávku“, začne sa nový proces overenia a budete presmerovaný na našu stránku pre overenie platby, pričom v reálnom čase monitorujeme riziko transakcie.

  • Transakcie s nízkou mierou rizika môžu byť schválené bez ďalšieho kroku. Iba ak je potrebná vyššia úroveň zabezpečenia, budete vyzvaný, aby ste platbu autorizovali odtlačkom prsta alebo rozpoznaním tváre v našej Cetelem mobilnej aplikácii alebo zadaním jednorazového SMS hesla na počítači.
  • Aplikáciu otvoríte pomocou push notifikácie na svojom mobilnom telefóne a platbu schválite odtlačkom prsta alebo rozpoznaním tváre.
  • Obchodník dostane potvrdenie a Vaša objednávka je dokončená.

  To je všetko! Je to jednoduché, pohodlné a bezpečné.