Cetelem bubbles
Cetelem bubbles

Klientská zóna

V rámci naších služieb Vám ponúkame službu osobnej klientskej zóny, kde si nájdete všetky potrebné informácie o vaších produktoch. Registrácia do klientskej zóny prináša množstvo výhod a uľahčení. Vybrali sme zopár z nich.

Možnosť prevodu peňazí z karty

Ak vlastníte kreditnú kartu Cetelem, po prihlásení do svojej klientskej zóny si môžete zaslať peniaze na svoj účet v Slovenskej republike kedykoľvek, nielen počas otváracích hodín banky :) a samozrejme bez poplatku!

 

E-výpis – ekologický a ekonomický variant papierového výpisu

Najvyšší čas prejsť z papierového výpisu na ten elektronický. Všetky výpisy tak budete mať na jednom mieste a ešte aj ušetríte. E-výpisy sú zdarma k dispozícii 24 hodín 7 dní v týždni, či už z pohodlia domova, alebo si ich môžete skontrolovať napríklad cestou z práce v autobuse.

Online prehľad o transakciách kartou 

V klientskej zóne nájdete aj jednoduchý prehľad všetkých svojich transakcií kartou, online, aj s popisom o transakcii - čiže budete online informovaný o všetkých Vašich pohyboch na karte.

Podklady k platbe a úhradám Vašich úverov

je začiatok mesiaca a Vy neviete číslo účtu kam máte uhradiť pravidelnú splátku, či svoj variabilný symbol? Prihláste sa do svojej klientskej zóny a všetky informácie nájdete na jednom mieste – v detaile produktu.

Platba pomocou QR kódu

Už nemusíte platiť dlhým prepisovaním platobných informácii. Stačí ak naskenujete QR kód, ktorý nájdete vo vašej klientskej zóne a jednoducho zaplatíte.

Výhod klientskej zóny je omnoho viac, tak neváhajte, zaregistrujte sa a užívajte služby, ktoré sú určené Vám, našim klientom. V prípade, že ste už registrovaný, ale nepamätáte si Vaše vstupné údaje, použite funkcionalitu Zabudnuté heslo alebo meno.

Registrácia

Prihlásenie

Navigace Vyhľadávanie
Vyhľadávanie
Klientská zóna