Cetelem bubbles
Cetelem bubbles

Pre správne fungovanie stránok je potrebné mať povolený JavaScript vo vašom prehliadači.

Ešte jednoduchšie platenie na internete s mobilnou aplikáciou Cetelem

Važený klient, klientka

Čoskoro pribudne pre Vašu bezpečnosť pri platbe kartou na internete ďalší faktor, overenie cez ePIN

Od 1 .1 .2021 nastanú zmeny týkajúce sa platieb na internete a to pri potvrdzovaní internetových nákupov. Jedná sa o legislatívnu zmenu, ktorá je povinná pre všetky platobné inštitúcie, teda aj pre banky.  Každá banka zavedie nejaký nový bezpečnostný faktor, jeho názov sa ale môže líšiť (heslo, ePin, a ine). Každého klienta budeme včas informovať listom ešte pred zaslaním obálky s ePinom. Nemusíte sa obávať, že by ste od 1.1.2021 nevedeli platiť.

 

Platba na internete bez mobilnej aplikácie Cetelem

V prípade, ak dnes potvrdzujete platby na internete cez jednorazový SMS kód, budete z dôvodu zvýšenia bezpečnosti zadávať aj Váš nový ePIN ku karte.

Kde nájdete svoj ePIN?

Pre už vydanú kreditnú kartu Cetelem, Vám ePIN pošleme doporučenou poštou. Pre novú kreditnú kartu Cetelem Vám ho pošleme elektronicky. 

Platba na internete jednoduchšie a rýchlejšie

Stačí si stiahnuť našu mobilnú aplikáciu, zaregistrovať sa a potvrdzovať nákupy cez biometriu.

Nedostali ste ešte svoj ePIN?

Postupne zasielame obálky s Vaším ePIN. Nakoľko sa jedná o nový bezpečnostný prvok, ktorý zavádzame pre všetky kreditné karty, tlač obálok a ich zasielanie je rozdelené na menšie dávky. Nemusíte sa báť, Váš ePIN k Vám dorazí včas.

Ako to bude fungovať?

  • ePIN ku karte budete potrebovať pre registráciu do mobilnej aplikácie Cetelem alebo na potvrdzovanie nákupov na internete, ak používate potvrdzovanie cez jednorazový SMS kód.
  • ePIN si budete môcť zobraziť aj zmeniť v mobilnej aplikácii.
  • Ak budú SMS kód aj ePIN údaje v platobnej bráne zadané správne (SMS kód aj ePIN alebo potvrdenie cez mobilnú aplikáciu), obchodník aj vy dostane potvrdenie, že nákup je úspešne dokončený.

Už dnes si môžete zjednodušiť platby na internete cez našu aplikáciu s použitím biometrických údajov - odtlačok prsta a rozpoznanie tváre

Android

Apple