Cetelem bubbles
Cetelem bubbles

Pre správne fungovanie stránok je potrebné mať povolený JavaScript vo vašom prehliadači.

Prihlásenie do Klientskej zóny

Nemáte dostatočné oprávnenie pre vstup do Klientskej zóny (pokus o zobrazenie adresy /klientska-zona/nakup-na-splatky/)!

Najprv sa prihláste do Klientskej zóny a potom pokus opakujte.

Aktuality

 • Sme tu pre Vás online

  17. 02. 2020

  Sme tu pre Vás on-line. S nami vybavíte všetko z pohodlia domova, nemusíte nikam chodiť. Potrebujete informácie o splátke? Zmeniť osobné údaje? Navštívte svoju klientsku zónu na www.cetelem.sk/zona.

  Viac
 • Nenechajte sa nachytať

  17. 02. 2020

  V dnešnej dobe je internet plný podvodníkov, ktorí zneužívajú súčasnú situáciu. Prečítajte si o širokej škále nových hrozieb skrývajúcich sa za ochorením koronavírusu COVID-19. Celý článok nájdete po kliknutí na nadpis.

  Viac
 • Koronavírus: Osobný list od vedenia banky

  27. 03. 2020

  Šírenie koronavírusu nás všetkých zaväzuje k vzájomnej solidarite, zodpovednosti a k prísnej disciplíne pri dodržiavaní opatrení a odporúčaní týkajúcich sa ochrany a bezpečnosti nás všetkých, predovšetkým v oblasti obmedzenia pohybu mimo domova.

  Viac
 • Koronavírus: odporúčania pre klientov banky

  17. 03. 2020

  Dnešná situácia nám nie je ľahostajná. Aj naša banka prispieva k zvýšeniu ochrany Vášho zdravia a samozrejme aj zdravia našich zamestnancov. Z týchto dôvodov sme prijali opatrenia na minimalizovanie šírenia ochorenia.

  Viac
 • Mobilná aplikácia Cetelem

  17. 02. 2020

  Zažite najjednoduchšie nakupovanie na internete medzi slovenskými bankami. Už nemusíte prepisovať SMS kód na potvrdenie nákupu na internete. S mobilnou aplikáciou Cetelem stačí potvrdiť platbu biometriou Vášho telefónu (odtlačok prsta pre Android a odtlačok prsta alebo sken tváre pre iOs), pretože kreditné karty Cetelem ako prvé na slovenskom trhu umožňujú svojim klientom využívať túto technológiou.

  Viac
 • Vaše plány ešte nikdy neboli bližšie

  17. 02. 2020

  Je skvelé mať voľnú ruku pri výbere zážitkov. Túžite po novom aute alebo máte vyhliadnuté niečo netradičné? Vyberajte do sýtosti. Naša pôžička s garantovaným úrokom 5,9 % p. a. s možnosťou poistenia Vás určite nebude obmedzovať. Získať ju môžete až do výšky 25 000 €.

  Viac
Vyhľadávanie
Vyhľadávanie