Cetelem bubbles
Cetelem bubbles

Pre správne fungovanie stránok je potrebné mať povolený JavaScript vo vašom prehliadači.

Prihlásenie do Klientskej zóny

Nemáte dostatočné oprávnenie pre vstup do Klientskej zóny (pokus o zobrazenie adresy /klientska-zona/kreditna-karta/detail/moje-trendy-splatky/)!

Najprv sa prihláste do Klientskej zóny a potom pokus opakujte.

Aktuality

 • Využite zľavy Black Friday a my Vás odmeníme dvojnásobne!

  25. 11. 2020

  Či už plánujete kúpiť novú žehličku, televízor, oblečenie alebo zaplatíte kartou Cetelem za potraviny alebo na čerpacej stanici, v Black Friday dňoch od 26. do 30. Novembra získate od nás 2% sumy Vášho nákupu späť.

  Viac
 • Informácia pre držiteľov kreditných kariet Cetelem

  04. 11. 2020

  Radi by sme upozornili držiteľov kreditnej karty Cetelem, že výpis za mesiac október bude doručený v papierovej forme dňa 7.-9.11.2020. Výpis v elektronickej podobe bude dostupný po prihlásení do klientskej zóny. Zároveň pripomíname, že dátum splatnosti minimálnej mesačnej splátky je 10. deň v mesiaci.

  Viac
 • Aktulizácia ochrany osobných údajov

  29. 09. 2020

  Vážení klienti, v časti ochrana osobných údajov nájdete zaktulizovaný dokument "Informácia o spracúvaní osobných údajov a o ochrane bankového tajomstva". Cetelem

  Viac
 • Zmena obchodných podmienok a Sadzobníka poplatkov od 1.1.2021

  21. 09. 2020

  Hlavnou zmenou je pridanie nového faktora pre nákupy na internete "ePIN" a trvalé zvýšenie bezkontaktných platieb do 50 €. Zmenou Obchodných podmienok a Sadzobníka poplatkov sa menia zmluvné podmienky súvisiace s revolvingovým úverom a kreditnou kartou. V prípade, že so zmenami nesúhlasíte, máte právo bezplatne ukončiť zmluvný vzťah, a to s okamžitou účinnosťou. Ak nedoručíte výpoveď najneskôr do 31. 12. 2020, dňom účinnosti zmeny, začnú platiť zmenené zmluvné podmienky pre revolvingový úver a kreditnú kartu.

  Viac
 • Ak máte radi tenis, toto si prečítajte

  21. 09. 2020

  Sme veľmi radi, že veľká svetová tenisová súťaž, bude pomenovaná po žene, ktorá svoj život zasvätila boju proti všetkým formám diskriminácie. Bývalá svetová jednotka, americká profesionálna tenista z USA, ktorá získala 39 grandslamových titulov.

  Viac
 • Ako najvýhodnejšie používať kartu pri platbách v zahraničí

  28. 08. 2020

  V dnešnom článku si predstavíme tri situácie s ktorými sa môžete stretnúť pri ceste do zahraničia, alebo pri platbe na internete v inej mene ako Euro.

  Viac
Vyhľadávanie
Vyhľadávanie