Cetelem bubbles
Cetelem bubbles

Pre správne fungovanie stránok je potrebné mať povolený JavaScript vo vašom prehliadači.

Prihlásenie do Klientskej zóny

Nemáte dostatočné oprávnenie pre vstup do Klientskej zóny (pokus o zobrazenie adresy /klientska-zona/pozicka/detail/informacia-o-splatke/)!

Najprv sa prihláste do Klientskej zóny a potom pokus opakujte.

Aktuality

 • Zmena obchodných podmienok od 1.1.2021 a Sadzobníka poplatkov od 1.12.2020

  21. 09. 2020

  Hlavnou zmenou je pridanie ďalšieho faktora pre nákupy na internete "ePIN" a trvalé zvýšenie bezkontaktných platieb do 50 €. nové dokumenty nájdete na https://www.cetelem.sk/dokumenty-na-stiahnutie/#dokumenty-vseobecne .

  Viac
 • Ak máte radi tenis, toto si prečítajte

  21. 09. 2020

  Sme veľmi radi, že veľká svetová tenisová súťaž, bude pomenovaná po žene, ktorá svoj život zasvätila boju proti všetkým formám diskriminácie. Bývalá svetová jednotka, americká profesionálna tenista z USA, ktorá získala 39 grandslamových titulov.

  Viac
 • Ako najvýhodnejšie používať kartu pri platbách v zahraničí

  28. 08. 2020

  V dnešnom článku si predstavíme tri situácie s ktorými sa môžete stretnúť pri ceste do zahraničia, alebo pri platbe na internete v inej mene ako Euro.

  Viac
 • Oslávili sme 20. výročie

  26. 05. 2020

  Už 20 rokov je naším cieľom zodpovedné financovanie vašich plánov a projektov. Teší nás, že sme už viac ako 1,85 milióna z vás pomohli financovať vaše sny a plány.

  Viac
 • Prečo splátky odkladať, keď ich máte poistené

  05. 05. 2020

  Pandémia koronavírusu nám priniesla množstvo nových životných výziev a problémov. Veľa z nás, sa už v predstihu pripravila na podobnú situáciu a dnes možno nato zabúdate. Poistili ste sa. Pozrime sa preto spolu, ako si viete pomôcť vy sami, alebo ako vám vieme pomôcť my, vo vašej novej životnej situácii. Čítať viac ...

  Viac
 • Krízová linka pomoci

  30. 04. 2020

  Krízová linka pomoci je dostupná pre všetkých ľudí na www.krizovalinkapomoci.sk a ponúka anonymnú a bezplatnú pomoc v krízových situáciách, ktoré vznikajú v súvislosti s Covid-19 prostredníctvom četu, e-mailu, videoporadenstva a telefonického poradenstva na 0800 500 333.

  Viac
Vyhľadávanie
Vyhľadávanie