Cetelem bubbles
Cetelem bubbles

Pre správne fungovanie stránok je potrebné mať povolený JavaScript vo vašom prehliadači.

Prihlásenie do Klientskej zóny

Nemáte dostatočné oprávnenie pre vstup do Klientskej zóny (pokus o zobrazenie adresy /klientska-zona/nastavenie/zmena-osobnych-udajov/)!

Najprv sa prihláste do Klientskej zóny a potom pokus opakujte.

Aktuality

 • Koronavírus: odporúčania pre klientov banky

  17. 03. 2020

  Dnešná situácia nám nie je ľahostajná. Aj naša banka prispieva k zvýšeniu ochrany Vášho zdravia a samozrejme aj zdravia našich zamestnancov. Z týchto dôvodov sme prijali opatrenia na minimalizovanie šírenia ochorenia.

  Viac
 • Mobilná aplikácia Cetelem

  17. 02. 2020

  Zažite najjednoduchšie nakupovanie na internete medzi slovenskými bankami. Už nemusíte prepisovať SMS kód na potvrdenie nákupu na internete. S mobilnou aplikáciou Cetelem stačí potvrdiť platbu biometriou Vášho telefónu (odtlačok prsta pre Android a odtlačok prsta alebo sken tváre pre iOs), pretože kreditné karty Cetelem ako prvé na slovenskom trhu umožňujú svojim klientom využívať túto technológiou.

  Viac
 • Vaše plány ešte nikdy neboli bližšie

  17. 02. 2020

  Je skvelé mať voľnú ruku pri výbere zážitkov. Túžite po novom aute alebo máte vyhliadnuté niečo netradičné? Vyberajte do sýtosti. Naša pôžička s garantovaným úrokom 5,9 % p. a. s možnosťou poistenia Vás určite nebude obmedzovať. Získať ju môžete až do výšky 25 000 €.

  Viac
 • Na darčekoch už šetriť nemusíte

  03. 02. 2020

  Užite si Valentína a nechajte sa odmeniť hneď viac krát. So svojou kartou od Cetelem Vám pravidelne vraciame späť peniaze na kartu za Vaše nákupy u partnerov vernostného programu Priceless Specials. Stačí si zaregistrovať kartu a užívať si ešte väčšie výhody. Registrácia na www.specials.sk

  Viac
 • Mastercard Awards 2020

  16. 01. 2020

  Sme hrdí na ocenenie Mastercard Awards 2020, kde bola naša banka vymenovaná za výhercu najinovatívnejšieho bankového projektu 2019 podľa Mastercard. Ocenenie sme získali za našu mobilnú aplikáciu Cetelem na potvrdzovanie nákupov na internete s biometriou a za zabezpečenie nákupov na internete pomocou 3DS EMV.

  Viac
 • Pozor na podvodníkov!

  21. 05. 2019

  Vážení klienti, dovoľujeme si Vás upozorniť na podvodníkov, ktorí sa v mene Cetelemu snažia od Vás získať informácie prostredníctvom falošného e-mailu.

  Viac
Vyhľadávanie
Vyhľadávanie