Cetelem bubbles
Cetelem bubbles

Pre správne fungovanie stránok je potrebné mať povolený JavaScript vo vašom prehliadači.

Pôžička na splatenie úverov

Hľadáte riešenie, ako znížit svoje mesačné výdavky, zvýšiť zostatok rodinného rozpočtu a získať voľné finančné prostriedky na vaše nákupy? Naši úveroví poradcovia Vám pomôžu nájsť riešenie podľa Vašich potrieb. Staré úvery, nevýhodné pôžičky, či splátky spoja do jedného, výhodnejšieho balíka.

Pripravili sme pre Vás limitovanú ponuku na financovanie veľkých, aj malých plánov. Využite jedinečnú príležitosť na splnenie Vašich snov prostredníctvom krátkodobého úveru s garantovaným úrokom 3,99 % p.a. Zavolajte ku nám na 0850 111 209 alebo nám nechajte kontakt na Vás a my Vám čoskoro zavoláme.  Viac informácií o ponuke s garantovaným úrokom 3,99% ročne >>

Výhodná pôžička 3,99% p.a.

Garantujeme vám lepšie podmienky a nižšiu splátku ako pri vašich súčasných úveroch. Zavolajte na 0850 111 209 a my Vám obratom pripravíme ponuku podľa Vašich predstáv.


Chcem ušetriť

Konsolidacia

Výhody pôžičky

Bez poplatkov

Máme nulové poplatky za poskytnutie úveru, či mimoriadnu splátku úveru.

Viac Bez poplatkov

Znížte svoje splátky

Spojením Vašich úverov a pôžičiek do jedného balíka optimalizujte svoje mesačné výdavky aj úrokovú sadzbu. Budete platiť len jednu, výhodnejšiu splátku, bez dodatočných poplatkov. 

Viac Znížte svoje splátky

Plaťte len 1 splátku!

Zlúčte vaše úvery do jedného. Splácanie bude jednoduchšie a prehľadnejšie.

Viac Plaťte len 1 splátku!

Dodatočné peniaze na vaše plány!

Okrem výhodnejších splátok môžete získať aj dodatočné peniaze na vaše plány.

Viac Dodatočné peniaze na vaše plány!

100% flexibilita

Pôžička Cetelem sa prispôsobí vašej aktuálnej situácii. Počas splácania si môžete navýšiť sumu úveru, alebo ho predčasne splatiť.

Viac 100% flexibilita

Poistenie splácania

K pôžičke si môžete vybaviť poistenie, ktoré kryje aj stratu zamestnania.
Viac o poistení...

Bez nepríjemností

Pôžičku vybavíte bez ručenia, nutnosti založiť bankový účet, či povinného poistenia.

Viac Bez nepríjemností

RPMN príklad: Pri pôžičke vo výške 17 000 €, s  úrokovou sadzbou 7,90 % ročne, s počtom mesačných splátok 96, vo výške 239,46 €, s dobou splatnosti 96 mesiacov je RPMN vo výške 8,19%. Celková čiastka, ktorú musí spotrebiteľ zaplatiť je 22 988,16 €. Výpočet RPMN nezohľadňuje sumu určenú na úhradu poistného, pretože poistenie nie je podmienkou poskytnutia pôžičky. Na schválenie a poskytnutie pôžičky nie je právny nárok. Účelovú pôžičku poskytujeme od 2000 € do 50 000 €. Minimálna RPMN: 6,09% / maximálna RPMN: 11,46%.