Pôžička na splatenie úverov

Splácate rôzne úvery, pôžičky, lízing, či iné finančné záväzky? Strácate prehľad vo vašich splátkach? Zaťažujú splátky nadmerne váš rozpočet? Tak jednoducho zlúčte vaše úvery do jedného, ktorý budete v pohode zvládať. Stačí splatiť vaše staré úvery Pôžičkou Cetelem a bude to jednoduchšie, výhodnejšie a navyše môžete získať aj dodatočné peniaze na vaše plány.

Vybavíte do 10 min. ONLINE:

1
vypočítajte splátku
2
vyplňte žiadosť
3
pošlite zmluvu

Poistenie splácania

bez poistenia ?
?
2 000 - 34 000
?
6 - 120 mesiacov
?
Nižšie splátky Vyššie sumy

Znížte svoje splátky až o 30%

Vaše momentálne splácané úvery majú rozdielnu dĺžku splatnosti i úroku, pričom sú spravidla zaťažené aj poplatkami za správu úverového účtu, ktoré zvyšujú sumu vašich splátok. Pôžička Cetelem na splatenie úverov je úplne bez poplatkov, má výborný úrok a jej splácanie si môžete rozložiť až na 120 mesiacov, vďaka čomu znížite sumu vašich splátok až o 30%. Presvedčte sa na vlastné oči a vypočítajte si svoju novú splátku v online kalkulačke.

Plaťte len 1 splátku!

Vieme, že splácať viacero splátok každý mesiac je náročné. Musíte sledovať rôzne dátumy splatnosti, aby ste úhradu splátok vykonali včas, nehovoriac o tom, že kvôli niektorým splátkam musíte chodiť na poštu a hradiť ich poštovou zloženkou. Urobte si poriadok vo svojich splátkach. Splaťte svoje úvery Pôžičkou Cetelem, nastavte si jeden trvalý príkaz na úhradu mesačnej splátky a hneď budete mať menej starosti a lepší prehľad vo svojich financiách.

Získajte dodatočné peniaze na vaše plány

Vyplaťte nesplatenú sumu vašich úverov Pôžičkou Cetelem a navýšte ju o dodatočné prostriedky, ktoré potrebujete na realizáciu vašich plánov. Pôžička na splatenie úverov má maximálnu sumu až 34 000 EUR, vďaka ktorej nielen vyplatíte vaše doterajšie úvery, ale zrealizujete aj vaše nové plány.

Úrok od 8,39% p.a. bez chytákov

Ak chcete vyplatiť vaše úvery, určite vás zaujíma predovšetkým výška nového úroku. Pri Pôžičke Cetelem od začiatku viete na čom ste. Nenaláka vás nereálne nízkym úrokom, ktorý po posúdení vašej žiadosti narastie. Finálnu výšku úroku sa totiž dozviete priamo v online kalkulačke, ešte pred vyplnením a posúdením vašej žiadosti. Finálny úrok sa odvíja od výšky pôžičky a dĺžky jej splatnosti:

  • Minimálny úrok pôžičky na splatenie úveru je 8,39% ročne a jeho maximálna výška nepresiahne 18,79% ročne
  • Finálny úrok sa dozviete v kalkulačke ešte pred podaním žiadosti.
  • Úrok sa nezmení ani po posúdení žiadosti a ostáva fixný počas celej doby splatnosti pôžičky.

Ďalšie výhody:

Okrem výhodného úroku, jednoduchého splácania, či nižších splátok však určite oceníte aj ďalšie výhody Pôžičky Cetelem na splatenie úverov:

  • Bez akýchkoľvek poplatkov
  • Bez akéhokoľvek ručenia
  • Bez viazanosti, vďaka čomu ju môžete kedykoľvek splatiť bez poplatkov
  • Poistenie schopnosti splácať, ktoré kryje aj schopnosť splácať pôžičku v prípade straty zamestnania
Stav on-line žiadosti

BNP Paribas

BNP Paribas icoSme členom medzinárodnej bankovej skupiny BNP Paribas, ktorá garantuje výhodné úrokové podmienky.

Môžete nám dôverovať

SAEC - bezpečný nákup Spĺňame podmienky bezpečného a transparentného nákupu Slovenskej asociácie pre elektronický obchod.

Napíšte nám

Kontaktný formulár