Cetelem bubbles
Cetelem bubbles

Pre správne fungovanie stránok je potrebné mať povolený JavaScript vo vašom prehliadači.

Využite našu skvelú ponuku na mobilných pobočkách

Sieť našich mobilných pobočiek sa opäť rozšírila a momentálne nás môžete nájsť v nasledovných slovenských mestách:   

Viac o pobočke Galéria Martin >>
Viac o pobočke Europa shopping centrum Banská Bystrica >>
Viac o pobočke Atrium Optima Košice>>
Viac o pobočke Eperia Prešov >>
Viac o pobočke Central Bratislava>>
Viac o pobočke Mirage Žilina >>

Viac o pobočke Bory Mall Bratislava >>


Naštartujte si plány s pôžičkou Cetelem od 5,9% ročne

Plánujete si rekonštruovať bývanie, vymeniť staré auto za nové, či si len kúpiť niečo, čo ste doteraz odkladali? S našou Cetelem pôžičkou sa Vám to podarí. Ponúkame Vám:

  • Výhodnú úrokovú sadzbu od 5,9% ročne
  • pôžičku až do výšky 50 000 €
  • profesionálny tím finančných poradcov s 18 ročnými skúsenosťami s poskytovaním pôžičiek

RPMN príklad: Pri pôžičke vo výške 50 000 €, s úrokovou sadzbou 5,90 % p. a., s počtom mesačných splátok 80, vo výške 757,47 €, s dobou splatnosti 80 mesiacov je RPMN vo výške 6,06% a celková čiastka, ktorú musí spotrebiteľ zaplatiť je 60 597,60 €. Výpočet RPMN nezohľadňuje sumu určenú na úhradu poistného, pretože poistenie nie je podmienkou poskytnutia pôžičky. Na schválenie a poskytnutie pôžičky nie je právny nárok.

Pozicka


Mobilná pobočka v Europa Shopping Centrum Banská Bystrica

Využite našu skvelú ponuku na novootvorenej pobočke v obchodnom centre Europa v Banskej Bystrici! Navštívte našu mobilnú pobočku a využite špeciálnu limitovanú ponuku na nové pôžičky a kreditné karty.

Pobočka Banská Bystrica


Mobilná pobočka v nákupnom centre Galéria Martin

Využite našu skvelú ponuku na novej pobočke v nákupnom centre Galéria Martin! Navštívte našu mobilnú pobočku a využite špeciálnu limitovanú ponuku na nové pôžičky a kreditné karty.

Pobočka Martin


Mobilná pobočka v OC Atrium Optima Košice

Využite našu skvelú ponuku na pobočke v obchodnom centre Atrium Optima v Košiciach! Navštívte našu mobilnú pobočku a využite špeciálnu limitovanú ponuku na nové pôžičky a kreditné karty.

Kosice


Mobilná pobočka v Eperia Prešov

Využite našu skvelú ponuku na pobočke v nákupnom Eperia Prešov! Navštívte našu mobilnú pobočku a využite špeciálnu limitovanú ponuku na nové pôžičky a kreditné karty.

Eperia pobocka


Mobilná pobočka v Central Bratislava

Využite našu skvelú ponuku na pobočke v nákupnom centre Central Bratislava! Navštívte našu mobilnú pobočku a využite špeciálnu limitovanú ponuku na nové pôžičky a kreditné karty.

Central


Mobilná pobočka v Mirage SC Žilina

Využite našu skvelú ponuku IBA na pobočke v Mirage Žilina! Navštívte našu mobilnú pobočku v Mirage Shopping Center Žilina a využite špeciálnu limitovanú ponuku na nové pôžičky a kreditné karty.

Pobočka Žilina


Mobilná pobočka v Bory Mall Bratislava

Využite našu skvelú ponuku na pobočke v BORY MALL! Navštívte našu mobilnú pobočku v nákupno-zábavnom centre BORY MALL v Bratislave a využite špeciálnu limitovanú ponuku na nové pôžičky a kreditné karty.

Pobočka Bory


Požiadajte si o novú kreditnú kartu Cetelem a vrátime Vám 10% späť zo všetkých nákupov!*

Nakupovanie s kreditnou kartou Cetelem sa naozaj oplatí. Môžete ňou platiť v obchodoch a prostredníctvom internetu, vyberať hotovosť z bankomatu nielen na Slovensku, ale aj kdekoľvek na svete alebo si nechať previezť peniaze na účet. Navyše Vám kreditná karta Cetelem ponúka ďalšie skvelé výhody, ktoré získate jedine na Mobilnej pobočke:

  • peňažný bonus 10 %, ktorý Vám vrátime zo všetkých platieb kartou počas 1 mesiaca
  • bezúročné obdobie až 55 dní na všetky nové nákupy kartou
  • bezplatné SMS o pohybe na karte a bezplatný elektronický výpis
  • bezplatné prevody peňazí z karty na účet vedený v SR cez Vašu osobnú Klientsku zónu

* ponuka sa vzťahuje iba na nové osobné pôžičky Cetelem a nové kreditné  karty Cetelem uzatvorené na mobilných pobočkách. Peňažný bonus (cashback) 10% sa uplatňuje počas mesiaca, v ktorom bola kreditná karta Cetelem vydaná a doručená, ako aj jeden celý nasledujúci mesiac, iba do výšky Limitu karty. Po uplynutí tohto obdobia zostáva na kreditnej karte štandardný bonus (cashback) vo výške 1% na základe platných pravidiel pre kreditné karty Cetelem. Viac informácií>>

Reprezentatívny príklad pre revolvingový úver: Poplatok za správu úveru: 0 €, Výška úverového rámca: 900 €, Ročná percentuálna miera nákladov: 19,42 %. Predpoklady pre výpočet RPMN: výška 1. čerpania 900 € nákupom na obchodnom mieste, s výškou mesačnej splátky: 82,46 €, pri fixnej úrokovej sadzbe: 17,88 % p.a.. Doba splatnosti revolvingového úveru: 12 mesiacov, počet mesačných splátok: 12, spotrebiteľský úver na dobu neurčitú. Celková čiastka k zaplateniu: 989,52 €. Pre výpočet RPMN nebola zohľadnená suma určená na úhradu poistného, pretože poistenie nie je podmienkou poskytnutia revolvingového úveru. Iné mechanizmy čerpania revolvingového úveru môžu viesť k vyššej ročnej percentuálnej miere nákladov.


 * ponuka sa vzťahuje iba na nové osobné pôžičky Cetelem a nové kreditné karty Cetelem uzatvorené na pobočkách Cetelem.