Cetelem bubbles
Cetelem bubbles

Pre správne fungovanie stránok je potrebné mať povolený JavaScript vo vašom prehliadači.

Zvýhodnený úver BENEFITO

Aj pre Vás, ako zamestnanca alebo člena zväzu sme v exkluzívnej spolupráci s partnerskými spoločnosťami a vybranými zväzmi, pripravili možnosť využiť zvýhodnený úver. Bezúčelový úver s úrokom  5,4 % p.a. až do výšky 50 000 € s dobou splatnosti do 96 mesiacov a bez poplatkov.

Nechajte nám kontakt vo formulári nižšie a naši úveroví poradcovia Vás čoskoro budú kontaktovať.

 
* Polia označené hviezdičkou "*" sú povinné!

* Odoslaním tohto formuláru súhlasím so spracovaním mnou poskytnutých osobných údajov v rozsahu formulára pre účely kontaktovania a ponuky produktov spoločnosťou BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE SA, pobočka zahraničnej banky.

Ďalšie výhody ponuky:

  • bez poplatku za poskytnutie úveru,
  • bez ručiteľa,
  • do 2 dní od schválenia úveru.

RPMN príklad: Pri úvere vo výške 10 000 €, s úrokovou sadzbou 5,40 % ročne, s počtom mesačných splátok 96 vo výške 137,50 €, s dobou splatnosti 96 mesiacov je celková čiastka, ktorú spotrebiteľ zaplatí 13 200,00 € vrátane poistenia. Poplatok za poskytnutie úveru je 0 €. RPMN je vo výške 5,54 %. Výpočet RPMN nezohľadňuje sumu určenú na úhradu poistného, pretože poistenie nie je podmienkou poskytnutia úveru. Na schválenie a poskytnutie úveru nie je právny nárok. Uvedená úroková sadzba je platná do 30. 06. 2020.