Cetelem bubbles
Cetelem bubbles

Zvýhodnený úver BENEFITO

Aj pre Vás, ako zamestnanca alebo člena zväzu sme v exkluzívnej spolupráci s partnerskými spoločnosťami a vybranými zväzmi, pripravili možnosť využiť zvýhodnený úver. Spotrebný úver so zvýhodnenou úrokovou sadzbou od 4.9 % p.a. až do výšky 50 000 € s dobou splatnosti do 96 mesiacov.

Zavolajte nám na telefónne číslo 02/5934 2777 alebo nám nechajte kontakt vo formulári nižšie a naši úveroví poradcovia Vás čoskoro budú kontaktovať.

 
* Polia označené hviezdičkou "*" sú povinné!

* Odoslaním tohto formuláru súhlasím so spracovaním mnou poskytnutých osobných údajov v rozsahu formulára pre účely kontaktovania a ponuky produktov spoločnosťou BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE SA, pobočka zahraničnej banky.

RPMN príklad: Pri úvere vo výške 7 000 €, s úrokovou sadzbou 4,90 % ročne, s počtom mesačných splátok 90, vo výške 99,61 €, s dobou splatnosti 90 mesiacov je celková čiastka, ktorú spotrebiteľ zaplatí 8 964,90 € vrátane poistenia. Poplatok za poskytnutie úveru je 0 €. RPMN je vo výške 5,01 %. Výpočet RPMN nezohľadňuje sumu určenú na úhradu poistného, pretože poistenie nie je podmienkou poskytnutia pôžičky. Na schválenie a poskytnutie úveru nie je právny nárok. Ponuka je platná do odvolania.

Navigace Vyhľadávanie
Vyhľadávanie
Klientská zóna