Cetelem bubbles
Cetelem bubbles

Pre správne fungovanie stránok je potrebné mať povolený JavaScript vo vašom prehliadači.

Pobočka Cetelem v Žiline!

Úverová spoločnosť CETELEM SLOVENSKO a.s., člen bankovej skupiny BNP Paribas, otvára dňa 04.02.2008 brány novej pobočky Cetelem v Žiline (Kuzmányho ulica č. 20).

Nová pobočka ponúka komplexné úverové riešenia pre obyvateľov Žiliny a okolia. V pracovných dňoch od 9.00 do 18.00 budú verejnosti k dispozícii úveroví špecialisti, ktorí ochotne poradia pri výbere tej správnej pôžičky. Pôžička Cetelem je určená na financovanie rôznych malých aj väčších plánov až do 500 000 Sk. Okrem komfortu a rýchlosti vybavenia, Cetelem ponúka zaujímavé úrokové sadzby, ktoré začínajú na úrovni 8,9% ročne. Pri príležitosti otvorenia môžu teraz záujemci o úver získať priamo v žilinskej pobočke pôžičku s výhodnými úrokmi a úplne bez poplatkov. Navyše pre prvých 100 klientov je pripravený darček.

V rámci strategického rozhodovania o umiestnení pobočky zvíťazila Žilina na základe dvoch významných argumentov. V žilinskom regióne má Cetelem silnú klientskú základňu a zároveň vidí spoločnosť potenciál v kvalitnej pracovnej sile. Do konca roka 2008 plánuje Cetelem v Žiline obsadiť 50 pracovných pozícii.

Kontaktné údaje:
Andrea Trebuľová
Hovorkyňa
andrea.trebulova@cetelem.sk
02/593 42 701