Cetelem bubbles
Cetelem bubbles

Cetelem znížil úroky!

V predvianočnom období prirodzene rastie záujem o bezúčelové pôžičky. Spoločnosť CETELEM SLOVENSKO sa rozhodla tento trend ešte podporiť, a to znížením úrokov o 2% oproti ich štandardnej výške. Ponuka platí do 23.12.2014.

Transparentný úrok

Záujemci o financovanie predvianočných nákupov formou úveru tak môžu využiť pôžičku od 2 000 až do 25 000 EUR, s úrokom od 6,39% ročne, úplne bez poplatkov a bez ručiteľa. Cetelem priznáva aj hornú úrokovú hranicu. „Maximálna výška úroku pri Pôžičke Cetelem, ktorú je možné použiť prakticky na čokoľvek, nepresiahne 14,89% ročne“, dodáva Andrea Trebuľová, hovorkyňa spoločnosti Cetelem.

Posúdenie ONLINE

Presnú výšku úroku sa žiadateľ dozvie už v prvom kroku, z online kalkulačky. Pokiaľ je žiadateľ s nastavením parametrov, výškou mesačnej splátky a cenou úveru spokojný, vyplnenie žiadosti priamo na internetovej stránke spoločnosti nezaberie viac ako 5 minút. Výhodou je, že výsledok posúdenia sa dozvie okamžite po odoslaní žiadosti vďaka online systému posúdenia.

Opatrnosť sa vypláca

Kohokoľvek môže stretnúť množstvo nepredvídateľných situácií, ktoré spôsobia, že splácať úver zrazu nie je tak jednoduché ako sa na počiatku zdalo. Cetelem ponúka rôzne súbory poistenia, ktoré kryjú riziko nesplácania úveru v prípadoch ako pracovná neschopnosť, plná a trvalá invalidita, smrť, hospitalizácia, atď. Svojim klientom však odporúča rozšírený balík poistenia, ktorý pokrýva aj riziko straty zamestnania.

Garancia Cetelem

Cetelem je svetovým expertom na poskytovanie úverov a členom medzinárodnej bankovej skupiny BNP Paribas, ktorá garantuje seriózny prístup a výhodné úverové podmienky. Spoločnosť sa riadi filozofiou zodpovedného úverovania, pri ktorej napĺňaní starostlivo zvažuje finančnú situáciu klienta, v záujme ochrany pred nadmerným zadĺžením. Spĺňa tiež podmienky bezpečného a transparentného nákupu Slovenskej asociácie pre elektronický obchod, ktorej je členom ako jediná finančná inštitúcia na Slovensku.

Navigace Vyhľadávanie
Vyhľadávanie
Klientská zóna