Cetelem bubbles
Cetelem bubbles

Pre správne fungovanie stránok je potrebné mať povolený JavaScript vo vašom prehliadači.

Spoločenská zodpovednosť

Spoločnosť BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE SA, pobočka zahraničnej banky pôsobí na slovenskom finančnom trhu pod značkou Cetelem od roku 2016. V našej banke si uvedomujeme, že dôležité je pomáhať aj mimo našich hlavných aktivít – spoločnosti, komunite, či v rámci rôznych ekologických projektov.Naše aktivity budujeme na štyroch pilieroch definovaných našou materskou spoločnosťou BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE:

  1. Ekonomický pilier
  2. Sociálny pilier
  3. Ekologický pilier
  4. Občiansky pilier

Charitatívne zbierky

Zbierky hračiek a potrieb pre deti
Už niekoľko rokov organizujeme v banke zbierky hračiek, či kníh pre deti v núdzi, či v nemocniciach. Spolu s Klubom detskej nádeje sme navštívili a odovzdali hračky a potreby pre deti v bratislavských nemocniciach.

Finančné zbierky
V rámci priestorov banky pravidelne organizujeme finančné zbierky na vybrané projekty. Výťažok z akcií Charitatívne vianočné raňajky, či Valentínsky waflový deň pomohli rodinám v núdzi. Sme radi, že aj takýmto spôsobom môžeme pomáhať. 

Sponzorstvo inovatívnych a ekologických projektov

V roku 2018 sme sa prvýkrát zapojili do medzinárodného projektu Hydrogen Horizon Automotive Challenge. V rámci projektu sme sponzorsky podporili tím študentov Strednej odbornej školy strojníckej v Bánovciach nad Bebravou, ktorý mal za úlohu zostrojiť čo najvýkonnejšie autíčko na vodíkový pohon.  

Komunitné a ekologické aktivity

Zároveň už niekoľko rokov sa zapájame aj do komunitných akcií Naše mesto, či do výzvy Do práce na bicykli. Od roku 2016 sídlime v priestoroch moderného biznis centra Twin City – využitie inteligentných technológií šetrí nielen náklady, ale aj životné prostredie. V rámci banky separujeme odpad, zbierame použité batérie, či vrchnáky z plastových fliaš.  

Nadačný fond BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE SA v Nadácii Pontis

Od roku 2017 spolupracujeme s Nadáciou Pontis na spoločnom projekte Nadačný fond BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE SA v Nadácii Pontis. Plánované nadačné aktivity sa zameriavajú na finančné vzdelávanie, ako i ekologické projekty.  

Ako generálny partner sme sa začiatkom októbra 2018 zúčastnili zaujímavého celoslovenského projektu This is 21, v rámci ktorého sa 50 osobností z rôznych sfér vrátilo do svojich školských lavíc a prednášali študentom o svojej kariére, zručnostiach, či motivácii. Viac informácií o podujatí si prečítate v našom blogu >>