Cetelem bubbles
Cetelem bubbles

Spoločenská zodpovednosť

Spoločnosť BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE SA, pobočka zahraničnej banky pôsobí na slovenskom finančnom trhu pod značkou Cetelem od roku 2016. V našej banke si uvedomujeme, že dôležité je pomáhať aj mimo našich hlavných aktivít – spoločnosti, komunite, či v rámci rôznych ekologických projektov.Naše aktivity budujeme na štyroch pilieroch definovaných našou materskou spoločnosťou BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE:

  1. Ekonomický pilier
  2. Sociálny pilier
  3. Ekologický pilier
  4. Občiansky pilier

Charitatívne zbierky

Zbierky hračiek a potrieb pre deti
Už niekoľko rokov organizujeme v banke zbierky hračiek, či kníh pre deti v núdzi, či v nemocniciach. Spolu s Klubom detskej nádeje sme navštívili a odovzdali hračky a potreby pre deti v bratislavských nemocniciach.

Finančné zbierky
V rámci priestorov banky pravidelne organizujeme finančné zbierky na vybrané projekty. Výťažok z akcií Charitatívne vianočné raňajky, či Valentínsky waflový deň pomohli rodinám v núdzi. Sme radi, že aj takýmto spôsobom môžeme pomáhať. 

Sponzorstvo inovatívnych a ekologických projektov

V roku 2018 sme sa prvýkrát zapojili do medzinárodného projektu Hydrogen Horizon Automotive Challenge. V rámci projektu sme sponzorsky podporili tím študentov Strednej odbornej školy strojníckej v Bánovciach nad Bebravou, ktorý mal za úlohu zostrojiť čo najvýkonnejšie autíčko na vodíkový pohon.  

Komunitné a ekologické aktivity

Zároveň už niekoľko rokov sa zapájame aj do komunitných akcií Naše mesto, či do výzvy Do práce na bicykli. Od roku 2016 sídlime v priestoroch moderného biznis centra Twin City – využitie inteligentných technológií šetrí nielen náklady, ale aj životné prostredie. V rámci banky separujeme odpad, zbierame použité batérie, či vrchnáky z plastových fliaš.  

Nadačný fond BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE SA v Nadácii Pontis

Od roku 2017 spolupracujeme s Nadáciou Pontis na spoločnom projekte Nadačný fond BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE SA v Nadácii Pontis. Plánované nadačné aktivity sa zameriavajú na finančné vzdelávanie, ako i ekologické projekty.  

Ako generálny partner sme sa začiatkom októbra 2018 zúčastnili zaujímavého celoslovenského projektu This is 21, v rámci ktorého sa 50 osobností z rôznych sfér vrátilo do svojich školských lavíc a prednášali študentom o svojej kariére, zručnostiach, či motivácii. Viac informácií o podujatí si prečítate v našom blogu >>