Cetelem bubbles
Cetelem bubbles

Referencie a názory klientov

Názor našich klientov je pre nás veľmi dôležitý. Na dennej báze zisťujeme spätnú väzbu na našu prácu, produkty, ako aj proces spracovania online žiadostí.

Pri pravidelnom prieskume spokojnosti klientov, ktorý realizujeme nad klientskou zónou, žiadosťou o pôžičku, či kreditnú kartu sme získali veľmi pozitívnu spätnú väzbu (zdroj Satismeter):

8 z 10

Ako nás vnímajú naši súčasní klienti? Ako vnímajú našu banku a konkurencieschopnosť produktov?

Pani Janka, Nováky: „Všetci ste veľmi zlatí, milí a ochotní, som veľmi spokojná.“

Pani Sibyla, Bratislava: „Som spokojná so všetkým....:) Ďakujem za možnosť bankovať s vami :)“

Pán Tibor, Revúca: „Dobrý deň, ďakujem vám veľmi pekne za veľmi rýchlu odozvu na moju žiadosť. Som s vami nadmieru spokojný a vaše služby určite využijem aj v budúcnosti. Prajem vám príjemné sviatky a pekný zvyšok dňa.“

Pani Veronika, Huncovce: „Dobrý deň. Veľmi pekne ďakujem za poskytnutie úveru a ochotný prístup pracovníkov. Prajem krásny deň.“  

Pani Eva, Košice: "Dobrý deň, dovoľte mi prosím touto cestou poďakovať sa Vám všetkým za veľmi ústretový prístup, som Vám veľmi vďačná. Prajem Vám pekný zvyšok dňa a mnoho spokojných klientov." 

Prieskum

Naši klienti a návštevníci stránky ocenili aj rýchly a zodpovedný prístup pracovníkov na našom online chate, ktorý je k dispozícii denne na stránke www.cetelem.sk:

  • „Odpovedal mi na môj problém a dal mi ďalšie informácie.“
  • „Vedel presne vysvetliť čo som hľadal.“
  • „Rýchla, korektná práca, ďakujem.“
  • „Vysvetlenie rýchlo a jednoducho, ďakujem.“

Sme radi, že klienti nás vnímajú pozitívne a budeme aj naďalej pracovať na zlepšovaní našich produktov a poskytovaných služieb.

Vaša banka  
BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE SA