Cetelem bubbles
Cetelem bubbles

Prečo sa oplatí refinancovať pôžičky?

Trápia Vás pôžičky, tovar na splátky alebo kreditné karty, ktoré už dlhodobo splácate a stále neviete dosplácať? Obťažuje Vás splácať rôzne sumy rôznym bankám v rôznych termínoch? Chceli by ste mať iba jednu a hlavne nižšiu splátku ako teraz? Máme pre Vás výhodnú ponuku na zlúčenie splátok do jednej a výhodnejšej.

Konsolidácia, či tiež splatenie viacerých úverov jednou pôžičkou je trendom na trhu už niekoľko rokov. Naša banka poskytuje konsolidačnú pôžičku hneď s niekoľkými výhodami, ktoré sme zhrnuli do nasledujúcich bodov:

  1. Splácate veľký objem pôžičiek? Nevadí! Ako jediný na slovenskom trhu Vám vieme poskytnúť spotrebiteľský úver až na 50 000€ bez ručiteľa a bez zakladania nehnuteľnosti.
  2. Detailne si pozrieme Vaše aktuálne úvery a navrhneme Vám ten najlepší úrok – aktuálne od 4,9% p. a.
  3. Poskytnutie pôžičky máte u nás je bez poplatku.
  4. Zlúčením viacerých pôžičiek si uľahčíte splácanie – všetky splátky budú totiž zhrnuté v jednej splátke – a to sa oplatí :)
  5. Naši úveroví poradcovia Vám vypracujú ponuku šitú na mieru na základe Vašich individuálnych potrieb – zohľadnia pritom Váš príjem, výdavky a osobné nastavenia, tak aby ste bez problémov a zodpovedne vedeli splácať Vaše splátky. Náš slogan je totiž „Spolu – zodpovedne“.
  6. Nie sme žiadna „nebankovka“! Od roku 2016 sme oficiálne pobočka zahraničnej banky BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE SA, a patríme do celosvetovej finančnej skupiny BNP PARIBAS.

Neveríte? Zavolajte a nechajte si od našich úverových poradcov poradiť a vypracovať ponuku. Stačí zavolať na 0850 111 212 alebo navštívte niektorú z našich pobočiek, kde Vám naši kolegovia radi poradia.

Viac informácií o konsolidácii a pôžičke na splatenie úverov >>  

Váš Cetelem – Špecialista na úvery  

Konsolidácia