Cetelem bubbles
Cetelem bubbles

Pre správne fungovanie stránok je potrebné mať povolený JavaScript vo vašom prehliadači.

Prečo sa oplatí refinancovať pôžičky?

Trápia Vás pôžičky, tovar na splátky alebo kreditné karty, ktoré už dlhodobo splácate a stále neviete dosplácať? Obťažuje Vás splácať rôzne sumy rôznym bankám v rôznych termínoch? Chceli by ste mať iba jednu a hlavne nižšiu splátku ako teraz? Máme pre Vás výhodnú ponuku na zlúčenie splátok do jednej a výhodnejšej.

Konsolidácia, či tiež splatenie viacerých úverov jednou pôžičkou je trendom na trhu už niekoľko rokov. Naša banka poskytuje konsolidačnú pôžičku hneď s niekoľkými výhodami, ktoré sme zhrnuli do nasledujúcich bodov:

  1. Splácate veľký objem pôžičiek? Nevadí! Ako jediný na slovenskom trhu Vám vieme poskytnúť spotrebiteľský úver až na 50 000€ bez ručiteľa a bez zakladania nehnuteľnosti.
  2. Detailne si pozrieme Vaše aktuálne úvery a navrhneme Vám ten najlepší úrok – aktuálne od 4,9% p. a.
  3. Poskytnutie pôžičky máte u nás je bez poplatku.
  4. Zlúčením viacerých pôžičiek si uľahčíte splácanie – všetky splátky budú totiž zhrnuté v jednej splátke – a to sa oplatí :)
  5. Naši úveroví poradcovia Vám vypracujú ponuku šitú na mieru na základe Vašich individuálnych potrieb – zohľadnia pritom Váš príjem, výdavky a osobné nastavenia, tak aby ste bez problémov a zodpovedne vedeli splácať Vaše splátky. Náš slogan je totiž „Spolu – zodpovedne“.
  6. Nie sme žiadna „nebankovka“! Od roku 2016 sme oficiálne pobočka zahraničnej banky BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE SA, a patríme do celosvetovej finančnej skupiny BNP PARIBAS.

Neveríte? Zavolajte a nechajte si od našich úverových poradcov poradiť a vypracovať ponuku. Stačí zavolať na 0850 111 212 alebo navštívte niektorú z našich pobočiek, kde Vám naši kolegovia radi poradia.

Viac informácií o konsolidácii a pôžičke na splatenie úverov >>  

Váš Cetelem – Špecialista na úvery  

Konsolidácia