Cetelem bubbles
Cetelem bubbles

Oznam o postupnom ukončení aktivít na Slovensku

Vážené klientky a vážení klienti,

na základe dôkladného zváženia, vyhodnotenia všetkých ekonomických ukazovateľov a situácie na trhu sa zriaďovateľ pobočky zahraničnej banky, BNP Paribas Personal Finance SA, rozhodol ukončiť svoje aktivity na Slovensku.

Ukončenie poskytovania bankových služieb v Slovenskej republike, pod obchodnou značkou Cetelem, bude postupné. V prvej fáze bude pozastavené poskytovanie nových úverov, pričom existujúce úvery našich klientov budeme naďalej spravovať. V tejto súvislosti BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE, pobočka zahraničnej banky, prestáva od 3.4.2023 na Slovensku poskytovať nové osobné pôžičky a nové kreditné karty.

V druhej fáze, od 1.7.2023, bude pozastavené poskytovanie nových úverov na nákup tovarov na splátky. Existujúce úvery nákupov na splátky spravujeme naďalej podľa platnej zmluvnej dokumentácie.

V prípade otázok a nejasností nás kontaktujte na tel. čísle 0850 11 12 12 alebo nám napíšte na klientskyservis@cetelem.sk.

Otázky a odpovede súvisiace s touto situáciou nájdete v sekcii "Časté otázky/ Ukončenie poskytovania nových produktov", napríklad:

  • Aký dopad bude mať pozastavenie činnosti banky na moje úvery? Existujúce úvery klientov budeme aj naďalej spravovať, to znamená, že klienti budú aj naďalej splácať úvery podľa platných zmluvných podmienok.
  • Aký bude postup pri revolvingových úveroch, osobných pôžičkách a tovare na splátky? Môžem si požiadať o nový úver? V prvej fáze bude poskytovanie nových úverov pozastavené. Existujúce úvery budeme aj naďalej spravovať, to znamená, že klienti budú aj naďalej splácať svoje revolvingové úvery, osobné pôžičky a tovar na splátky podľa platných zmluvných podmienok.
  • Bude banka poskytovať aj naďalej klientsky servis? Áno, klientsky servis bude aj naďalej k dispozícií pre našich klientov tak, ako sú naši klienti zvyknutí.
  • Môžem si ešte nakúpiť na splátky? O možnosti nákupu na splátky cez Cetelem sa prosím informujte priamo v predajni, kde ste si tovar vybrali. V najbližších mesiacoch bude poskytovanie nových nákupov na splátky pozastavené.
  • Pred oznámením ukončenia poskytovania úverov som si požiadal o pôžičku/kreditnú kartu/nákup na splátky. Čo bude s mojou žiadosťou? Všetky žiadosti klientov prejdú celým procesom rozhodovania a klienti budú informovaní o výsledku posúdenia.

Ďakujeme za porozumenie.

Navigace Vyhľadávanie
Vyhľadávanie
Klientská zóna