Cetelem bubbles
Cetelem bubbles

Pre správne fungovanie stránok je potrebné mať povolený JavaScript vo vašom prehliadači.

Odklad splátok

Splátky na produktoch  

Vážení klienti, chceli by sme Vás upozorniť na blížiace sa Veľkonočné sviatky a s tým spojený termín pravidelnej mesačnej splátky na Vašom úvere.        

  • Splátka kreditnej karty je splatná k 10.temu dňu v mesiaci.
  • Splátka pôžičky alebo splátkového úveru je splatná k 15.temu dňu v mesiaci.

Aby ste predišli nepríjemnostiam s oneskorím pripísania splátky, vykonajte, prosím, úhradu včas. Medzi 10. a 13. aprílom nebude možné spracovať Vašu platbu.

Ďakujeme za pochopenie

Odklad splátok

Aj naša banka si uvedomuje náročnú situáciu spojenú s koronavírusom Covid-19 a preto chceme pomôcť zmierniť následky tejto situácie pre Vás, našich klientov. Pracujeme na tom, aby sme mohli pre Vás pripraviť zjednodušenú on-line formu podávania žiadosti o odklad splátok.

Dnes, Vás prosíme o trpezlivosť, nakoľko čakáme na zverejnenie príslušného zákona o niektorých mimoriadnych opatreniach vo finančnej oblasti v súvislosti so šírením nebezpečnej nákazlivej ľudskej choroby COVID-19, ktorý by mal byť schválený počas apríla. O dostupnosti novej služby Vás budeme informovať na našej web stránke v sekcii Aktuality.

Z tohto dôvodu Vám odporúčame počkať na zmenu a následne využiť nový formulár na podanie žiadosti o odklad splátok spojených s koronovírusom. Žiadosť o odklad splátok si treba premyslieť a v prípade, ak ste schopný splácať, pokračujte v splácaní. Odkladom splátok si presuniete iba existujúce splátky na neskôr, ktoré budete musieť po období odkladu uhradiť a zároveň sa Vám môže daný úver predražiť, vzhľadom na úroky, ktoré sa budú počítať počas celej lehoty odkladu.

Vzhľadom na vyššie uvedené sme sa rozhodli momentálne obmedziť prijímanie nových žiadostí o odklad splátok a už čoskoro Vás budeme informovať o novej zjednodušenej forme. Chceme Vám vyjsť v ústrety a veríme, že nový spôsob podanie žiadostí Vám v tejto mimoriadnej situácii pomôže, ušetrí Váš čas.

Ďakujeme.

V prípade, ak potrebujete riešiť otázky týkajúce sa Vášho úveru, ktoré nesúvisia bezprostredne s koronavírusom, použite existujúci formulár na kontakt na www.cetelem.sk/kontakty.

Ďakujem za pochopenie