Cetelem bubbles
Cetelem bubbles

Odklad splátok

Splátky na produktoch  

Vážení klienti, chceli by sme Vás upozorniť na blížiace sa Veľkonočné sviatky a s tým spojený termín pravidelnej mesačnej splátky na Vašom úvere.        

  • Splátka kreditnej karty je splatná k 10.temu dňu v mesiaci.
  • Splátka pôžičky alebo splátkového úveru je splatná k 15.temu dňu v mesiaci.

Aby ste predišli nepríjemnostiam s oneskorím pripísania splátky, vykonajte, prosím, úhradu včas. Medzi 10. a 13. aprílom nebude možné spracovať Vašu platbu.

Ďakujeme za pochopenie

Odklad splátok

Aj naša banka si uvedomuje náročnú situáciu spojenú s koronavírusom Covid-19 a preto chceme pomôcť zmierniť následky tejto situácie pre Vás, našich klientov. Pracujeme na tom, aby sme mohli pre Vás pripraviť zjednodušenú on-line formu podávania žiadosti o odklad splátok.

Dnes, Vás prosíme o trpezlivosť, nakoľko čakáme na zverejnenie príslušného zákona o niektorých mimoriadnych opatreniach vo finančnej oblasti v súvislosti so šírením nebezpečnej nákazlivej ľudskej choroby COVID-19, ktorý by mal byť schválený počas apríla. O dostupnosti novej služby Vás budeme informovať na našej web stránke v sekcii Aktuality.

Z tohto dôvodu Vám odporúčame počkať na zmenu a následne využiť nový formulár na podanie žiadosti o odklad splátok spojených s koronovírusom. Žiadosť o odklad splátok si treba premyslieť a v prípade, ak ste schopný splácať, pokračujte v splácaní. Odkladom splátok si presuniete iba existujúce splátky na neskôr, ktoré budete musieť po období odkladu uhradiť a zároveň sa Vám môže daný úver predražiť, vzhľadom na úroky, ktoré sa budú počítať počas celej lehoty odkladu.

Vzhľadom na vyššie uvedené sme sa rozhodli momentálne obmedziť prijímanie nových žiadostí o odklad splátok a už čoskoro Vás budeme informovať o novej zjednodušenej forme. Chceme Vám vyjsť v ústrety a veríme, že nový spôsob podanie žiadostí Vám v tejto mimoriadnej situácii pomôže, ušetrí Váš čas.

Ďakujeme.

V prípade, ak potrebujete riešiť otázky týkajúce sa Vášho úveru, ktoré nesúvisia bezprostredne s koronavírusom, použite existujúci formulár na kontakt na www.cetelem.sk/kontakty.

Ďakujem za pochopenie