Cetelem bubbles
Cetelem bubbles

Koronavírus: Osobný list od vedenia banky

Osobný list klientom banky

Drahé klientky, drahí klienti,

šírenie koronavírusu nás všetkých zaväzuje k vzájomnej solidarite, zodpovednosti a k prísnej disciplíne pri dodržiavaní opatrení a odporúčaní týkajúcich sa ochrany a bezpečnosti nás všetkých, predovšetkým v oblasti obmedzenia pohybu mimo domova.

V tejto vážnej situácii je pre Cetelem hlavnou prioritou ochrana zdravia a zaistenie bezpečnosti na pracovisku pre našich zamestnancov, ktorí Vám každý deň poskytujú telefonickú a e-mailovú podporu.

Práca z domu sa stala normou pre nás všetkých tam, kde je to technicky možné. Cetelem zároveň prísne dodržuje všetky pravidlá vydané orgánmi verejnej hygieny. Tieto opatrenia nám umožňujú zabezpečiť mobilizáciu našich tímov pre plynulé poskytovanie služieb pre Vás. Vaše kontaktné osoby sú Vám aj naďalej k dispozícii prostredníctvom e-mailu alebo telefónu.

Prosíme Vás o pochopenie a trpezlivosť pri vybavovaní Vašich požiadaviek nakoľko dostupnosť zákazníckej podpory môže byť dočasne obmedzená. Naším cieľom ako poskytovateľa zodpovedného financovania je zabezpečiť takú organizáciu práce, aby sme Vás mohli naďalej podporovať aj za týchto ťažkých okolností.

Samozrejme, že sme Vám k dispozícii a zostávame s Vami v kontakte v rámci možností tak, aby sme mohli nájsť spolu s Vami riešenia, ktoré by mohli byť nevyhnutné pre čelenie tejto situácii.

V mene všetkých zamestnancov Cetelem Vám ďakujem za prejavenú dôveru.

Chráňte si svoje zdravie.

Srdečne, 

Nathalie Nesrin Gonin
Vedúca pobočky zahraničnej banky BNP Paribas Personal Finance

Navigace Vyhľadávanie
Vyhľadávanie
Klientská zóna