Cetelem bubbles
Cetelem bubbles

Pre správne fungovanie stránok je potrebné mať povolený JavaScript vo vašom prehliadači.

NR

Aktuality

 • Aktulizácia ochrany osobných údajov

  29. 09. 2020

  Vážení klienti, v časti ochrana osobných údajov nájdete zaktulizovaný dokument "Informácia o spracúvaní osobných údajov a o ochrane bankového tajomstva". Cetelem

  Viac
 • Zmena obchodných podmienok a Sadzobníka poplatkov od 1.1.2021

  21. 09. 2020

  Hlavnou zmenou je pridanie nového faktora pre nákupy na internete "ePIN" a trvalé zvýšenie bezkontaktných platieb do 50 €. Zmenou Obchodných podmienok a Sadzobníka poplatkov sa menia zmluvné podmienky súvisiace s revolvingovým úverom a kreditnou kartou. V prípade, že so zmenami nesúhlasíte, máte právo bezplatne ukončiť zmluvný vzťah, a to s okamžitou účinnosťou. Ak nedoručíte výpoveď najneskôr do 31. 12. 2020, dňom účinnosti zmeny, začnú platiť zmenené zmluvné podmienky pre revolvingový úver a kreditnú kartu.

  Viac
 • Ak máte radi tenis, toto si prečítajte

  21. 09. 2020

  Sme veľmi radi, že veľká svetová tenisová súťaž, bude pomenovaná po žene, ktorá svoj život zasvätila boju proti všetkým formám diskriminácie. Bývalá svetová jednotka, americká profesionálna tenista z USA, ktorá získala 39 grandslamových titulov.

  Viac
 • Ako najvýhodnejšie používať kartu pri platbách v zahraničí

  28. 08. 2020

  V dnešnom článku si predstavíme tri situácie s ktorými sa môžete stretnúť pri ceste do zahraničia, alebo pri platbe na internete v inej mene ako Euro.

  Viac
 • Oslávili sme 20. výročie

  26. 05. 2020

  Už 20 rokov je naším cieľom zodpovedné financovanie vašich plánov a projektov. Teší nás, že sme už viac ako 1,85 milióna z vás pomohli financovať vaše sny a plány.

  Viac
 • Prečo splátky odkladať, keď ich máte poistené

  05. 05. 2020

  Pandémia koronavírusu nám priniesla množstvo nových životných výziev a problémov. Veľa z nás, sa už v predstihu pripravila na podobnú situáciu a dnes možno nato zabúdate. Poistili ste sa. Pozrime sa preto spolu, ako si viete pomôcť vy sami, alebo ako vám vieme pomôcť my, vo vašej novej životnej situácii. Čítať viac ...

  Viac
1 splatka spat