Cetelem bubbles
Cetelem bubbles

Žiadost o MALL kartu

Predstavujeme Vám exkluzívnu kreditnú kartu MALL.SK, ktorú sme pripravili v spolupráci s Internet Mall Slovakia špeciálne pre zákazníkov internetového obchodu www.mall.sk. MALL karta prináša so sebou množstvo výhod. Ako špeciálne poďakovanie naviac každý držiteľ použitej MALL karty získa odmenu 30 EUR na nákup v MALL.SK.

Hlavné výhody kreditnej karty MALL

  • Získajte ihneď 30 EUR na nákup v MALL.SK (po prvom použití MALL karty získate darčekový certifikát vo výške 30 EUR na Váš nákup v MALL.SK).
  • Dostávajte odmenu až 3 % z platby (získajte 3 % z nákupu naspäť na kartu v MALL.SK, u ostatných obchodníkov potom 1 % z nákupu).
  • Až 55 dní bezúročného obdobia na nákupy (pokiaľ uhradíte celú výšku aktuálneho zostatku z kartového účtu v rámci bezúročného obdobia až 55 dní, neplatíte žiadny úrok z dlžnej čiastky).
  • Bezkontaktné platby (bezkontaktná karta umožní bezkontaktnú platbu do 20 EUR bez nutnosti zadávať PIN. Pri zadaní PINu sú platby neobmedzené).
  • Dodatočné zľavy u vybraných obchodníkov (MALL karta je vstupenkou do sveta výhod u všetkých partnerov programov MasterCard Priceless Specials).

Je to rýchle a jednoduché

Mall karta

Ponuka platí iba pre nové MALL.SK kreditné karty, o ktoré klient požiadal prostredníctvom tejto stránky. V prípade ukončenia zmluvy o MALL.SK kreditnej karte v priebehu šiestich mesiacov od vydania Karty, má Internet Mall Slovakia s.r.o. nárok na vrátenie poskytnutej odmeny. K jednému rodnému číslu je možné zriadiť iba jednu Mall kartu. V prípade dotazov nás môžete kontaktovať na zákazníckej linke: 0850 11 12 12.