Cetelem bubbles
Cetelem bubbles

Výhody online kreditnej karty

CASH BACK - vrátime Vám peniaze späť

 • odmena 120€ ročne, stačí minúť 1000 € mesačne

 • 1% zo všetkých nákupov, online a na predajniach - získate späť na vašu kartu

 • pravidelné akcie so špecialnými caschbackmi až do 10%  

 

Jedno z najdlhších bezúročných období na trhu

 • 0% úrok až na 55 dní na platby v obchodoch alebo online,

S kreditnou kartou od Cetelem si môžete vybrať akým spôsobom budete čerpať peňažné prostriedky. Pri platbe kreditnou kartou Cetelem za nákup tovaru v akejkoľvek predajni, si môžete zvoliť postupné splácanie čerpaných prostriedkov, alebo uhradiť svoje nákupy jednorázovo k 25. dňu nasledujúceho mesiaca, a to bezúročne.

Často sa pri kreditných kartách používa pojem „Bezúročné obdobie“. Čo to však znamená a prečo je to výhodné, sa Vám pokúsime vysvetliť. Bezúročné obdobie je čas, kedy počas celého mesiaca robíte kreditnou kartou nové transakcie. Po mesiaci Vám vystavíme výpis s prehľadom transakcií, ktorý Vám doručíme elektronicky alebo poštou. Na výpise máte zobrazenú sumu bezúročných transakcií, ktoré je potrebné do 25. dňa v mesiaci uhradiť. Takto získate nákupy, ktoré ste spravili kartou bez úrokou. Preto „bezúročné obdobie“. Vaša kreditná karta CETELEM má medzi kreditnými kartami na trhu jedno z najdlhších bezúročných období.

 

*bezúročné obdobie sa nevzťahuje na výber hotovosti z bankomatov, prevod peňažných prostriedkov na adresu alebo na účet.

Pošlite si peniaze na akýkoľvek slovenský účet - bez poplatku

Zaplaťte si jednoducho, online a bez poplatku svojou kreditnou kartou Cetelem nájomné, elektrinu, splátku auta alebo aj dovolenku.

Pozrite si návod na realizáciu platby v našej príručke. V prípade akýchkoľvek nejasností, či otázok nás samozrejme môžete kedykoľvek kontaktovať na 0850 11 12 12.

Predvod peňazí bez poplatku

S našou kartou neplatíte poplatky

 • 0 € za zriadenie, či vedenie online kreditnej karty,

 • 0 € za platby v obchode alebo online,

 • 0 € za platby kartou v zahraničí,

 • 0 € za prevod peňazí na vlastný účet,

 • 0 € za jednorazový alebo trvalý príkaz,

 • prvý výber hotovosti z bankomatu doma alebo v zahraničí zdarma, takisto v deň vaších narodenín máte 1 výber zadarmo,
 • ušetríte 1,50 € za e-výpis namiesto papierového. 

S našou aplikáciou máte prehľad

V súčasnej dobe je nakupovanie na internete čím viac populárnejšie a vďaka mobilnej aplikácii Cetelem, môže byť nakupovanie na internete ešte pohodlnejšie a rýchlejšie.  Užnemusíte prepisovať SMS kód na potvrdenie nákupu na internete. S mobilnou aplikáciou Cetelem stačí potvrdiť platbu biometriou Vášho telefónu (odtlačok prsta pre Android a odtlačok prsta alebo sken tváre pre iOs), pretože kreditné karty Cetelem ako prvé na slovenskom trhu umožňujú svojim klientom využívať túto technológiou. Viac infomácií a možnosť si stiahnúť aplikáciu nájdete na tejto podstránke