Cetelem bubbles
Cetelem bubbles

Pre správne fungovanie stránok je potrebné mať povolený JavaScript vo vašom prehliadači.

Program Priceless Specials od Mastercard®

Spojme svoje sily a pomôžme tým, ktorí sa každodenne starajú o tých najzraniteľnejších z nás.

Staňte sa súčasťou vernostného programu Priceless Specials aj Vy.

Posledné mesiace boli pre nás všetkých veľmi náročné. Práve preto by sme nemali zabúdať na tých najzraniteľnejších z nás. Ponúknite spolu s nami pomoc deťom a mladistvým, ktorí sa nachádzajú v ťažkej životnej situácii. V priebehu augusta, septembra a októbra vám za každých 30 transakcií vykonaných kartou Mastercard zaregistrovanou vo vernostnom programe Priceless Specials pošleme do e-mailu kód. Po jeho zadaní si rozbalíte darček s bodmi, ktoré pridelíte k vybranému projektu. Mastercard následne na základe vami rozdelených bodov medzi projekty rozdelí 10 000 EUR. Viac informácií o projekte sa dozviete tu: www.pspomaha.sk/

Aké sú výhody vernostného programu a ako funguje?

Nechajte sa odmeniť za každý svoj nákup a využívajte naplno výhody svojej kreditnej karty od Cetelem a vernostného programu Priceless Specials od Mastercard®, pretože „platiť kartou sa oplatí“. Jednoducho si zaregistrujte svoju kreditnú kartu od Cetelem do odmeňovacieho programu Priceless Specials a využívajte jeho výhody.

Cetelem je prvá slovenská banka, ktorá mala vernostný program Priceless Specials vo vlastných farbách s vlasntým výberom výhod, pre Vás, nášho klienta. Naši klienti si nájdu po prihlásení do vernostného programu špeciálne ponuky platné iba pre nich a môžu využívať dodatočné akcie a súťaže od Cetelem.  

Zoznam obchodníkov Priceless Specials

V programe Mastercard®PricelessSpecials sú zapojené desiatky obchodníkov a medzi partnermi nájdete tak veľkých a známych predajcov, ako aj zaujímavých menších a lokálnych obchodníkov. Vyberte si z našej ponuky obchodníkov, kde budete pravidelne získavať odmeny.

Ako si zaregistrovať kartu Cetelem? Stačí spraviť tri jednoduché kroky:

  1. Navštívte stránku vernostného programu TU
  2. Vyplňte ktárky formulár
  3. Zadajte a overte svoju kartu od Cetelem

Vitajte vo svete výhod Mastercard® Priceless Specials a nechajte sa odmeniť za každý svoj nákup!

Ak ste už zaregistrovaný vo vernostnom programe, vyberte si Cetelem ako hlavnú banku, od ktorej chcete byť informovaný cez vernostný program o novinkách a akciách zo sveta Cetelem.

Video návod, ako si nastaviť Cetelem nájdete tu: