Cetelem bubbles
Cetelem bubbles

Pre správne fungovanie stránok je potrebné mať povolený JavaScript vo vašom prehliadači.

Program Priceless Specials od Mastercard®

Priceless Specials

Staňte sa súčasťou vernostného programu Priceless Specials aj vy. Nechajte sa odmeniť za každý svoj nákup! Využívajte výhody svojho vernostného programu Priceless Specials od Mastercard®, pretože „platiť kartou sa oplatí“ . Jednoducho si zaregistrujte svoju kreditnú kartu Cetelem Mastercard® do Priceless Specials a využívajte jeho výhody naplno.

Navyše, všetci naši klienti, ktorí si od 1. 11. – 31. 12. 2019 zaregistrujú a overia svoju kartu Cetelem do vernostného programu Priceless Specials, od nás dostanú vstupný bonus 4 €. Nepremeškajte ju a zaregistrujte si kartu ešte dnes na www.specials.sk

Štatút a podmienky súťaže >>

Aké sú výhody vernostného programu a ako funguje?

Postup

  1. Zaregistrujte svoju kartu Cetelem
  2. Plaťte u obchodníkov programu a zbierajte Cash Back a zľavové kupóny od viac ako 100 obchodníkov
    1. už dnes zbierate 0,5% Cash Back (peniaze späť).
    2. Po registrácii môžete získať až do 10 % Cash Back
  3. Preveďte si nazbieraný Cash Back späť na kartu

Cetelem je prvá slovenská banka, ktorá má vernostný program Priceless Specials vo vlastných farbách. Naši klienti si nájdu po prihlásení špeciálne ponuky platné iba pre nich a môžu využívať dodatočné akcie a súťaže od Cetelem.  

Zoznam obchodníkov Priceless Specials

V programe Mastercard®PricelessSpecials sú zapojené desiatky obchodníkov a ich počet stále rastie. Medzi partnermi nájdete tak veľkých a známych predajcov, ako aj zaujímavých menších a lokálnych obchodníkov. Vyberte si z našej ponuky obchodníkov, kde budete pravidelne získavať odmeny.

Zľavové kupóny získavate na základe členstva a to sa vám definuje na základe používania karty. Čím viac budete platiť kartou, tým vyššie členstvo a lepšiu ponuku zľavových kupónov získate. Platiť môžete u ľubovoľných obchodníkov a počítajú sa Vám platby kdekoľvek na svete. Každá platba kartou Vám platí v Priceless Specials 12 mesiacov.

Členstvo v klube

Ako si zaregistrovať kartu Cetelem? Stačí spraviť tri jednoduché kroky:

  1. Navštívte stránku vernostného programu TU
  2. Overte svoju kartu - svoj účet si overíte na tel. čísle 0850 11 12 12, kde Vám povieme aktivačný kód pre Vašu kartu, prípadne sa prihláste do svojej osobnej klientskej zóny, kde v časti História pohybov nájdete v detaile transakcie samotný kód pre overenie. Prípadne na overenie karty môžete využiť aj účtenku o platbe kartou od jedného z partnerov programu.

Podrobný popis ako siľahko vytvoriť účet Priceless Specials a aktivovať si svoju kartu nájdete tu >>

Vitajte vo svete výhod Mastercard® Priceless Specials a nechajte sa odmeniť za každý svoj nákup!

Vyhraj lyžovačku

Ak ste už zaregistrovaný vo vernostnom programe, vyberte si Cetelem ako hlavnú banku, od ktorej chcete byť informovaný cez vernostný program o novinkách a akciách ku svojej kreditnej karte Cetelem.

Video návod, ako si nastaviť Cetelem nájdete tu: