Cetelem bubbles
Cetelem bubbles

Pre správne fungovanie stránok je potrebné mať povolený JavaScript vo vašom prehliadači.

Program Priceless Specials od Mastercard®

Platiť kartou sa oplatí.

Nechajte sa odmeniť za každý svoj nákup! Buďte „smart“ a využívajte výhody odmeňovacieho programu Mastercard® Priceless Specials. Jednoducho si zaregistrujte svoju kreditnú kartu Cetelem Mastercard® do Priceless Specials a využívajte jeho výhody naplno.

Master

Aké sú výhody Mastercard® Priceless Specials?

Zaregistrovaním svojej kreditnej karty Cetelem Mastercard® do programu Mastercard® Priceless Specials získate až 15 % Cash Back – peňazí spať, za platbu kartou u vybraných obchodníkov na Slovensku. Navyše si ešte môžete splniť svoje priania.

Aké ďalšie výhody získate?

Výhody

Zoznam obchodníkov Priceless Specials

V programe Mastercard®PricelessSpecials sú zapojené desiatky obchodníkov a ich počet stále rastie. Medzi partnermi nájdete tak veľkých a známych predajcov, ako aj zaujímavých menších a lokálnych obchodníkov. Vyberte si z našej ponuky obchodníkov, kde budete pravidelne získavať odmeny. 

Aké sú výhody Mastercard® Priceless Specials?

Naviac, získajte špeciálne výhody za aktívne využívanie kreditnej karty. 

Čím viac budete platiť kartou, tým vyššie členstvo a lepšiu ponuku zľavových kupónov získate. Platiť môžete u ľubovoľných obchodníkov a počítajú sa Vám platby kdekoľvek na svete. Každá platba kartou Vám platí v Priceless Specials 12 mesiacov.

Aké úrovne členstva môžete získať?

Úrovne členstva

Prečo a ako sa zaregistrovať?


Už dnes je Vaša kreditná karta Cetelem súčasťou vernostného programu Priceless Specials a už dnes zbierate automaticky 0,5 % Cash Back z platieb kartou u vybraných partnerov programu. Po registrácii Vašej karty budete zbierať výrazne viac.  Na registráciu do vernostného programu Priceless Specials Vám stačí kreditná karta Cetelem Mastercard® (ktorú rýchlo a jednoducho overíte prostredníctvom on-line platby vo výške 0,10 €) a spraviť tieto tri jednoduché kroky:

  1. Navštívte stránku vernostného programu TU
  2. Overte svoju kartu - svoj účet si overíte na tel. čísle 0850 11 12 12, kde Vám povieme aktivačný kód pre Vašu kartu, prípadne sa prihláste do svojej osobnej klientskej zóny, kde v časti História pohybov nájdete v detaile transakcie samotný kód pre overenie. Prípadne na overenie karty môžete využiť aj účtenku o platbe kartou od jedného z partnerov programu.
  3. Využívajte účet Priceless Specials a zbierajte Cash Back a kupóny u vybraných obchodníkov.

Podrobný popis ako si ľahko vytvoriť účet Priceless Specials a aktivovať si svoju kartu nájdete tu >>

Vitajte vo svete výhod Mastercard® Priceless Specials a nechajte sa odmeniť za každý svoj nákup!