Cetelem bubbles
Cetelem bubbles

Pre správne fungovanie stránok je potrebné mať povolený JavaScript vo vašom prehliadači.

Program Priceless Specials od Mastercard®

Pomôžme spolu seniorom. Nič to nestojí. A pomôže to.  

Pomáhajme spolu

Staňte sa súčasťou vernostného programu Priceless Specials aj Vy.

Nechajte sa odmeniť za každý svoj nákup a využívajte naplno výhody svojej kreditnej karty od Cetelem a vernostného programu Priceless Specials od Mastercard®, pretože „platiť kartou sa oplatí“. Jednoducho si zaregistrujte svoju kreditnú kartu od Cetelem do odmeňovacieho programu Priceless Specials a využívajte jeho výhody.

Aké sú výhody vernostného programu a ako funguje?

Postup

  1. Zaregistrujte svoju kartu Cetelem na www.specials.sk 
  2. Plaťte u obchodníkov programu
  3. Vyberte si z ponuky zľavových kupónov 

Cetelem je prvá slovenská banka, ktorá má vernostný program Priceless Specials vo vlastných farbách s vlasntým výberom výdok, pre Vás, nášho klienta. Naši klienti si nájdu po prihlásení do vernostného programu špeciálne ponuky platné iba pre nich a môžu využívať dodatočné akcie a súťaže od Cetelem.  

Zoznam obchodníkov Priceless Specials

V programe Mastercard®PricelessSpecials sú zapojené desiatky obchodníkov a ich počet stále rastie. Medzi partnermi nájdete tak veľkých a známych predajcov, ako aj zaujímavých menších a lokálnych obchodníkov. Vyberte si z našej ponuky obchodníkov, kde budete pravidelne získavať odmeny.

Zľavové kupóny získavate na základe členstva a to sa vám definuje na základe používania karty. Čím viac budete platiť kartou, tým vyššie členstvo a lepšiu ponuku zľavových kupónov získate. Platiť môžete u ľubovoľných obchodníkov a počítajú sa Vám platby kdekoľvek na svete. Každá platba kartou Vám platí v Priceless Specials 12 mesiacov.

Členstvo v klube

Ako si zaregistrovať kartu Cetelem? Stačí spraviť tri jednoduché kroky:

  1. Navštívte stránku vernostného programu TU
  2. Vyplňte ktárky formulár
  3. Zadajte a overte svoju kartu od Cetelem

Vitajte vo svete výhod Mastercard® Priceless Specials a nechajte sa odmeniť za každý svoj nákup!

Ak ste už zaregistrovaný vo vernostnom programe, vyberte si Cetelem ako hlavnú banku, od ktorej chcete byť informovaný cez vernostný program o novinkách a akciách zo sveta Cetelem.

Video návod, ako si nastaviť Cetelem nájdete tu: