Cetelem bubbles
Cetelem bubbles

Pre správne fungovanie stránok je potrebné mať povolený JavaScript vo vašom prehliadači.

Program Priceless Specials od Mastercard®

Platiť kartou sa oplatí.

Nechajte sa odmeniť za každý svoj nákup! Buďte „smart“ a využívajte výhody odmeňovacieho programu Mastercard® Priceless Specials. Jednoducho si zaregistrujte svoju kreditnú kartu Cetelem Mastercard® do Priceless Specials a využívajte jeho výhody naplno.

Master

Aké sú výhody Mastercard® Priceless Specials?

Zaregistrovaním svojej kreditnej karty Cetelem Mastercard® do programu Mastercard® Priceless Specials získate až 15 % Cash Back – peňazí spať, za platbu kartou u vybraných obchodníkov na Slovensku. Navyše si ešte môžete splniť svoje priania.

Aké ďalšie výhody získate?

Výhody

Zoznam obchodníkov Priceless Specials

V programe Mastercard®PricelessSpecials sú zapojené desiatky obchodníkov a ich počet stále rastie. Medzi partnermi nájdete tak veľkých a známych predajcov, ako aj zaujímavých menších a lokálnych obchodníkov. Vyberte si z našej ponuky obchodníkov, kde budete pravidelne získavať odmeny. 

 Tescoma  Orsay  Martinus
www.tescoma.sk   www.orsay.com www.martinus.sk
 Petcenter  Exisport  Cinema City
www.petcenter.sk www.exisport.com/sk/   www.cinemacity.sk 

Ako aktivovať účet

Aktivujte si svoj účet v programe Mastercard® Priceless Specials a vychutnajte si výhody programu naplno.  Na registráciu do programu Mastercard® Priceless Specials vám stačí vaša kreditná karta Cetelem Mastercard® (ktorú rýchlo a jednoducho overíte prostredníctvom on-line platby vo výške 0,10 €) a spraviť tieto tri jednoduché kroky:

  1. Aktivujte si účet TU
  2. Overte svoju kartu - svoj účet si overíte na tel.čísle *2222, kde vám povieme aktivačný kód pre vašu kartu, prípadne sa prihláste do našej klientskej zóny, kde v časti História pohybov nájdete v detaile transakcie samotný kód pre overenie. Prípadne na overenie karty môžete využiť aj účtenku o platbe kartou od jedného z partnerov programu.
  3. Využívajte účet Priceless Specials a zbierajte cashbacky (peniaze späť na kartu) u vybraných obchodníkov.

Podrobný popis ako si ľahko vytvoriť účet Priceless Specials a aktivovať si svoju kartu nájdete tu >>

Vitajte vo svete výhod Mastercard® Priceless Specials a nechajte sa odmeniť za každý svoj nákup!