Cetelem bubbles
Cetelem bubbles

Pre správne fungovanie stránok je potrebné mať povolený JavaScript vo vašom prehliadači.

Súťaž s Priceless Specials od Mastercard®

Prežite zimné dobrodružstvo s Vašimi najbližšími

Vyhrajte pobyt pre štyri osoby v hodnote až 1000 EUR a budete sa môcť kochať pohľadom na zasnežené hory, spustiť sa po svahu na lyžiach či sánkach alebo si užiť pravú rodinnú guľovačku. Vyhrať je jednoduché.  

Ako nato? Stačí, ak svojou kartou Mastercard Cetelem zaregistrovanou vo vernostnom programe Priceless Specials nakúpite v období 1. – 21. decembra u ľubovoľného partnera programu Priceless Specials a ste v hre!  

Viac informácií o súťaži >>

Vyhrajte zájazd

Platiť kartou sa oplatí.

Nechajte sa odmeniť za každý svoj nákup! Buďte „smart“ a využívajte výhody odmeňovacie programu Mastercard® Priceless Specials. Jednoducho si zaregistrujte svoju kreditnú kartu Cetelem Mastercard® do Priceless Specials a využívajte jeho výhody naplno.

Master

Aké sú výhody Mastercard® Priceless Specials?

Zaregistrovaním svojej kreditnej karty Cetelem Mastercard® do programu Mastercard® Priceless Specials získate až 15 % Cash Back – peňazí spať, za platbu kartou u vybraných obchodníkov na Slovensku. Navyše si ešte môžete splniť svoje priania.

Aké ďalšie výhody získate?

Výhody

Zoznam obchodníkov Priceless Specials

V programe Mastercard®PricelessSpecials sú zapojené desiatky obchodníkov a ich počet stále rastie. Medzi partnermi nájdete tak veľkých a známych predajcov, ako aj zaujímavých menších a lokálnych obchodníkov. Vyberte si z našej ponuky obchodníkov, kde budete pravidelne získavať odmeny. 

 Tescoma  Orsay  Martinus
www.tescoma.sk   www.orsay.com www.martinus.sk
 Petcenter  Exisport  Cinema City
www.petcenter.sk www.exisport.com/sk/   www.cinemacity.sk 

Ako aktivovať účet

Aktivujte si svoj účet v programe Mastercard® Priceless Specials a vychutnajte si výhody programu naplno.  Na registráciu do programu Mastercard® Priceless Specials vám stačí vaša kreditná karta Cetelem Mastercard® (ktorú rýchlo a jednoducho overíte prostredníctvom on-line platby vo výške 0,10 €) a spraviť tieto tri jednoduché kroky:

  1. Aktivujte si účet TU
  2. Overte svoju kartu - svoj účet si overíte na tel.čísle *2222, kde vám povieme aktivačný kód pre vašu kartu, prípadne sa prihláste do našej klientskej zóny, kde v časti História pohybov nájdete v detaile transakcie samotný kód pre overenie. Prípadne na overenie karty môžete využiť aj účtenku o platbe kartou od jedného z partnerov programu.
  3. Využívajte účet Priceless Specials a zbierajte cashbacky (peniaze späť na kartu) u vybraných obchodníkov.

Podrobný popis ako si ľahko vytvoriť účet Priceless Specials a aktivovať si svoju kartu nájdete tu >>

Vitajte vo svete výhod Mastercard® Priceless Specials a nechajte sa odmeniť za každý svoj nákup!