Cetelem bubbles
Cetelem bubbles

Pre správne fungovanie stránok je potrebné mať povolený JavaScript vo vašom prehliadači.

Parametre kreditnej karty

Úverový rámec

S Kreditnou kartou Cetelem môžete mať k dispozícii úverový rámec v rozpätí od 300,00 € do 5 000,00 €.

Úroková sadzba

Kreditná karta Cetelem je úročená sadzbou od 1,49 % p. m., ktorá je porovnateľná s ostatnými bankami na slovenskom trhu.

Poplatky

Pri Kreditnej karte Cetelem sa neúčtuje ročný poplatok. Mesačne sa účtuje suma 2,99 € za kreditnú kartu, okrem Online kreditnej karty Cetelem, ktorá je bez poplatkov.

Mesačná splátka

Výška mesačnej splátky na Vašej Kreditnej karte Cetelem sú 4 % alebo 5% z aktuálneho úverového rámca alebo z dlžnej sumy.
Mesačná splátka je splatná vždy k 10. dňu v mesiaci.

Bezúročné obdobie

Kreditná karta Cetelem Vám ponúka najdlhšie bezúročné obdobie na trhu kreditných kariet až do 55 dní. Pokiaľ svoj dlh uhradíte najneskôr do 25. dňa nasledujúceho po mesiaci čerpania z kreditnej karty, nebudete platiť žiadne úroky. viac

Reprezentatívny príklad pre revolvingový úver: Poplatok za správu úveru: 0 €, Výška úverového rámca: 900 €, Ročná percentuálna miera nákladov: 19,42 %. Predpoklady pre výpočet RPMN: výška 1. čerpania 900 € nákupom na obchodnom mieste, s výškou mesačnej splátky: 82,46 €, pri fixnej úrokovej sadzbe: 17,88 % p.a.. Doba splatnosti revolvingového úveru: 12 mesiacov, počet mesačných splátok: 12, spotrebiteľský úver na dobu neurčitú. Celková čiastka k zaplateniu: 989,52 €. Pre výpočet RPMN nebola zohľadnená suma určená na úhradu poistného, pretože poistenie nie je podmienkou poskytnutia revolvingového úveru. Iné mechanizmy čerpania revolvingového úveru môžu viesť k vyššej ročnej percentuálnej miere nákladov.

Poistenie

Pre Váš pocit istoty si môžete ku svojej kreditne karte zvoliť aj poistenie, ktoré Vás zabezpečí v prípade nepriaznivej životnej situácie. Viac informácii >>

Pokiaľ kreditnú kartu hneď nepoužijete, nič vás nestojí.

Výšku aktuálneho a maximálneho úverového rámca ako aj informácie o Vašej mesačnej splátke zistíte po prihlásení do Klientskej zóny alebo telefonicky na čísle 02/593 42 773.