Cetelem bubbles
Cetelem bubbles

Pre správne fungovanie stránok je potrebné mať povolený JavaScript vo vašom prehliadači.

Parametre kreditnej karty

Úverový rámec

S Kreditnou kartou Cetelem môžete mať k dispozícii úverový rámec v rozpätí od 300,00 € do 5 000,00 €.

Úroková sadzba

Kreditná karta Cetelem je úročená sadzbou od 1,49 % p. m., ktorá je porovnateľná s ostatnými bankami na slovenskom trhu.

Poplatky

Pri Kreditnej karte Cetelem sa neúčtuje ročný poplatok. Mesačne sa účtuje suma 2,99 € za kreditnú kartu, okrem Online kreditnej karty Cetelem, ktorá je bez poplatkov.

Mesačná splátka

Výška mesačnej splátky na Vašej Kreditnej karte Cetelem sú 4 % alebo 5% z aktuálneho úverového rámca alebo z dlžnej sumy.
Mesačná splátka je splatná vždy k 10. dňu v mesiaci.

Bezúročné obdobie

Kreditná karta Cetelem Vám ponúka najdlhšie bezúročné obdobie na trhu kreditných kariet až do 55 dní. Pokiaľ svoj dlh uhradíte najneskôr do 25. dňa nasledujúceho po mesiaci čerpania z kreditnej karty, nebudete platiť žiadne úroky. viac

Reprezentatívny príklad pre revolvingový úver: Poplatok za správu úveru: 0 €, Výška úverového rámca: 900 €, Ročná percentuálna miera nákladov: 19,42 %. Predpoklady pre výpočet RPMN: výška 1. čerpania 900 € nákupom na obchodnom mieste, s výškou mesačnej splátky: 82,46 €, pri fixnej úrokovej sadzbe: 17,88 % p.a.. Doba splatnosti revolvingového úveru: 12 mesiacov, počet mesačných splátok: 12, spotrebiteľský úver na dobu neurčitú. Celková čiastka k zaplateniu: 989,52 €. Pre výpočet RPMN nebola zohľadnená suma určená na úhradu poistného, pretože poistenie nie je podmienkou poskytnutia revolvingového úveru. Iné mechanizmy čerpania revolvingového úveru môžu viesť k vyššej ročnej percentuálnej miere nákladov.

Poistenie

Navyše pre Váš pocit istoty, kreditná karta obsahuje poistenie, ktoré je už zahrnuté vo Vašej mesačnej splátke. viac

Pokiaľ kreditnú kartu hneď nepoužijete, nič vás nestojí.

Výšku aktuálneho a maximálneho úverového rámca ako aj informácie o Vašej mesačnej splátke zistíte po prihlásení do Klientskej zóny alebo telefonicky na čísle 02/593 42 773.