Cetelem bubbles
Cetelem bubbles

Pre správne fungovanie stránok je potrebné mať povolený JavaScript vo vašom prehliadači.

Vyhrajte 100 € na relax

Plánujete letnú dovolenku, či výlet s vašou rodinou a známymi? Plaťte kreditnou kartou Cetelem a získajte 100 € voucher na ďalšiu dovolenku!

S nami môžete vyhrať 100 EUR na ďalšiu dovolenku. Stačí, ak v máji použijete svoju kreditnú kartu Cetelem pri nákupe letenky alebo ubytovania a ste v hre. Začiatkom júna vyžrebujeme 50tich z vás.

Podmienky a štatút súťaže >>

Relax voucher

Hodnota cestovného poukazu je 100 € (čiastka slovami: sto EUR) a môžete ho využit do 31. 12. 2019 na:

  • Krátke hotelové balíčky Connex partnerských hotelov - letná alebo zimná dovolenka, wellness alebo zážitkový pobyt - vyberte si dovolenku jednoducho podľa vlastnej chuti! Aktuálne ponuky nájdete na internetovej stránke www.connexcestovnypoukaz.com/cetelem. Pri každej hotelovej ponuke je uvedená maximálna výška uplatnenia poukazu. Dalšie informácie o hotelových ponukách získate od Connex zákazníckej rezervačnej centrály. Rezervácia a uplatnenie cestovného poukazu na krátke hotelové balíčky Connex partnerských hotelov sa vybavujú výlučne cez Connex online rezervačný systém. Rezervácie týchto ponúk priamo v hoteli nie sú možné.
  • Katalógové paušálne zájazdy známych organizátorov zájazdov (okrem mimoriadnych ponúk) - cestovný poukaz je možné využit aj na letecké paušálne zájazdy alebo okružné plavby z katalógov známych organizátorov zájazdov, a to pri dĺžke pobytu minimálne 1 týždeň, bez ohľadu na cenu rezervovaného zájazdu. Na každú rezerváciu zájazdu je možné uplatniť iba jeden cestovný poukaz. Uplatnenie cestovného poukazu nie je možné kombinovať s inými marketingovými a promo-akciami. Dodatočné započítanie cestovného poukazu na už prevedené rezervácie nie je možné. Katalógové paušálne zájazdy sú ponuky pobytov prezentované v katalógoch organizátorov zájazdov, ktoré obsahujú leteckú dopravu, pobyt v hoteli a iné služby. Samostatné služby (napr. iba letenka alebo len hotel so stravou) nie sú katalógové paušálne zájazdy. Pri rezervácii Vášho zájazdu sa účtuje bežný rezervačný poplatok cestovnej kancelárie.