Cetelem bubbles
Cetelem bubbles

Pre správne fungovanie stránok je potrebné mať povolený JavaScript vo vašom prehliadači.

Získajte 100€ voucher na relax!

Preveďte si hotovosť z vašej kreditnej karty Cetelem na váš účet alebo adresu a automaticky získate 100€ voucher na relax. 

Stačí, keď v mesiaci apríl zavoláte na naše klientske centrum na telefónne číslo 0850 11 12 12 alebo *2222 a požiadate o prevod hotovosti z vašej kreditnej karty Cetelem na váš účet alebo adresu v hodnote viac ako 150€* a  automaticky získate 100€ voucher na nákup krátkodobého pobytu v sieti Connex.

Ponuka platí od 1.4. do 30.4. 2018.

*nevzťahuje sa na prevod preplatkov z karty na účet. Voucher bude automaticky zaslaný na adresu nasledujúci mesiac po ukončení akcie.

Relax

Hodnota cestovného poukazu je 100 € (čiastka slovami: sto EUR) a môžete ho využit do 31. 12. 2019 na:

  • Krátke hotelové balíčky Connex partnerských hotelov - letná alebo zimná dovolenka, wellness alebo zážitkový pobyt - vyberte si dovolenku jednoducho podľa vlastnej chuti! Aktuálne ponuky nájdete na internetovej stránke www.connexcestovnypoukaz.com/cetelem. Pri každej hotelovej ponuke je uvedená maximálna výška uplatnenia poukazu. Dalšie informácie o hotelových ponukách získate od Connex zákazníckej rezervačnej centrály. Rezervácia a uplatnenie cestovného poukazu na krátke hotelové balíčky Connex partnerských hotelov sa vybavujú výlučne cez Connex online rezervačný systém. Rezervácie týchto ponúk priamo v hoteli nie sú možné.
  • Katalógové paušálne zájazdy známych organizátorov zájazdov (okrem mimoriadnych ponúk) - cestovný poukaz je možné využit aj na letecké paušálne zájazdy alebo okružné plavby z katalógov známych organizátorov zájazdov, a to pri dĺžke pobytu minimálne 1 týždeň, bez ohľadu na cenu rezervovaného zájazdu. Na každú rezerváciu zájazdu je možné uplatniť iba jeden cestovný poukaz. Uplatnenie cestovného poukazu nie je možné kombinovať s inými marketingovými a promo-akciami. Dodatočné započítanie cestovného poukazu na už prevedené rezervácie nie je možné. Katalógové paušálne zájazdy sú ponuky pobytov prezentované v katalógoch organizátorov zájazdov, ktoré obsahujú leteckú dopravu, pobyt v hoteli a iné služby. Samostatné služby (napr. iba letenka alebo len hotel so stravou) nie sú katalógové paušálne zájazdy. Pri rezervácii Vášho zájazdu sa účtuje bežný rezervačný poplatok cestovnej kancelárie.
Navigace Vyhľadávanie
Vyhľadávanie
Klientska zóna