Cetelem bubbles
Cetelem bubbles

Požičajte si na vaše EKO projekty s zvýhodneným úrokom

Plánujete si zatepliť dom, kúpiť elektromobil alebo zvažujete prejsť na obnoviteľné zdroje energie pre vašu domácnosť? Ak vám do rozpočtu ešte chýbajú financie, pomôžte si EKO pôžičkou od Cetelemu, teraz so zvýhodneným úrokom 7,4 % p.a.

Aké sú výhody EKO pôžičky od Cetelem?

  Výhodný garantovaný úrok 7,4 % ročne

  Požičajte si od 2 000 € až do 50 000 €

  Pôžičku môžete skombinovať so štátnou dotáciou

  Bez poplatku za poskytnutie úveru

Čo môžete financovať eko pôžičkou?

Zateplenie domu ( fasáda, strecha, podlahy, atď... (nákup materiálu aj inštalácia)) Výmena okien a vstupných dverí ( okná, strešne okna, vstupne dvere, ...)


Úsporný kotol a bojler (A+), tepelné čerpadlo alebo rekuperácia, veterná turbína, alebo solárne panely

Elektromobil alebo hybridné vozidlo (Všetky nové aj jazdené elektro autá a hybridné vozidlá (batériové elektrické vozidlá M1 a N1, Plug-in hybridné vozidlá M1 a N1))

Elektrobicykel

 

Ozvite sa nám, ak máte záujem využiť EKO pôžičku, alebo potrebujete poradiť

 

Zavolajte nám v pracovných dňoch medzi

8:00 – 16:30.

02 593 42 777

Zanechajte nám váš kontakt a my sa vám ozveme

EKO pôžička
 
* Polia označené hviezdičkou "*" sú povinné!

*Odoslaním žiadosti potvrdzujem, že som sa oboznámil so všetkými informáciami o spracovaní mojich osobných údajov prostredníctvom dokumentu Informácie o spracúvaní osobných údajov a o ochrane bankového tajomstva

Podmienky pre získanie eko pôžičky

Kompletné podmienky akcie nájdete v priloženom verejnom prísľube

Reprezentatívny príklad: Pri úvere vo výške 15 000 €, s úrokovou sadzbou 7,40 % ročne, s počtom mesačných splátok 84 vo výške 229,33 € (resp. 245,37 € vrátane poistenia*), s dobou splatnosti 84 mesiacov je celková čiastka, ktorú spotrebiteľ zaplatí 19 263,72 € (resp. 20 611,08 € vrátane poistenia*). Poplatok za poskytnutie úveru je 0 €. RPMN je vo výške 7,67 %. Výpočet RPMN nezohľadňuje sumu určenú na úhradu poistného, pretože poistenie nie je podmienkou poskytnutia úveru. Výška RPMN platí za predpokladu žiadania úveru 15. deň v mesiaci, s prvou splátkou 15. deň mesiaca nasledujúceho a všetkých ďalších k 15. dňu v mesiaci.. Na schválenie a poskytnutie pôžičky nie je právny nárok.

* poistenie schopnosti splácať úver – rozšírený balík poistenia, poplatok za poistenie 6,99% z mesačnej splátky.

Články, ktoré vám môžu pomôcť s výberom EKO riešenia

Pripravte sa na zimu s EKO pôžičkou

Čo všetko vám môže pomôcť ušetriť na energiách? 

Dotácie na eko projekty                              Vďaka štátnym dotáciám na eko projekty môže byť aj vaša domácnosť udržateľnejšia. Zistite, na čo všetko môžete príspevok získať a aké sú podmienky.

    Moderný elektrobicykel: Čo zvážiť pri jeho výbere a ako ho financovať?                          Elektrobicykle sa stávajú čoraz populárnejšie. Hoci na prvý pohľad vyzerajú takmer rovnako ako tie obyčajné, prinesú vám väčší komfort z jazdy.

Kúpa tepelného čerpadla

Tepelné čerpadlo je ideálnou voľbou, ak chcete kúriť a ohrievať vodu ekologicky a lacno. Hoci nestojí málo, investícia sa vám postupne vráti. Zistite, aké tepelné čerpadlo si vybrať, prečo sa doň oplatí investovať a ako môžete jeho kúpu financovať.

Kúpa kotla: Na čo sa pri výbere zamerať a ako ho financovať

Výber správneho kotla je náročná úloha. Pri kúpe treba zvážiť nielen jeho cenu, ale aj veľa ďalších faktorov. Poradíme vám, na čo sa pri výbere kotla zamerať, ako ho financovať, či aké výhody a nevýhody majú jednotlivé typy.

Navigace Vyhľadávanie
Vyhľadávanie
Klientská zóna